Lindex darbinieces modeļu lomā jaunajā apakšveļas kampaņā

6. maijā Lindex atklās savu jauno apakšveļas kampaņu, kurā kā modeles būs redzamas paša uzņēmuma Lindex darbinieces. Pavasara kolekcijai ir raksturīga neitrāla krāsu gamma, jaunas funkcionālas detaļas un dabisku siluetu veidojoši krūšturi.

„Patlaban krūšturu tendencēs ir daudz aizraujošu lietu. Varam vērot skaidru tendenci, kas sliecas pretī dabiskākam siluetam.  Uzskatu, ka krūšturis bez polsteriem un krūšturis bez stīpiņas būs vieni no pavasara iecienītākajiem modeļiem,” saka Ingers Lundkvists (Inger Lundqvist), Lindex apakšveļas nodaļas dizaina un iepirkumu vadītājs.

Pavasara kolekcijas krāsas ir mierīgas, un pamattoņu krāsu gamma ir kļuvusi spēcīgāka.

„Pavasara krūšturu kolekcijā redzam daudz jaunu detaļu. Aizraujošie kleitu un krekliņu modeļi palielina vajadzību pēc krūštura ar elastīgām lencītēm vai skaistām detaļām mugurpusē,” turpina Ingers Lundkvists.
Vairākos tirgos Lindex ir viens no tirgus līderiem apakšveļas jomā, un pagājušajā gadā uzņēmums pilnveidoja lielāko daļu modeļu savā krūšturu klāstā.
Arī pagājušā gada kampaņā, kuras mērķis bija atrast sev piemērotu krūštura modeli, Lindex darbinieces piedalījās kā modeles. Veiksmīgs bija ne vien apgrozījuma rezultāts, bet arī fakts, ka klientēm tagad ir vieglāk atrast savu iecienītāko modeli dažādās krāsās un stilos.
Lindex darbinieces izrādīja lielu interesi par dalību šī gada kampaņā, un Londonā notiekošā kampaņas sagatavošana atstāja milzīgu iespaidu uz visām iesaistītajām personām.

„Londonas Spring Studios uzņemšanas laukumā bija brīnišķīga komanda, kurā bija matu stilisti un grima mākslinieki, stilisti, burvīgs radošais direktors un neticami talantīgs fotogrāfs, kuri kopā ar veselu baru Lindex cilvēku mums lika justies fantastiski aprūpētiem,” saka Marija Sundkvista (Maria Sundqvist), Lindex veikala vadītāja Lūleo, Zviedrijā.

Kampaņa un kolekcija tiks atklāta 6. maijā visos Lindex veikalos un interneta veikalā lindex.com.

Video https://www.youtube.com/watch?v=ke-v2rAn52M

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 490 veikaliem 168 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags: