Lindex darbinieces modeļu lomā unikālas kampaņas ietvaros

Šajā pavasarī Lindex sāk unikālu kampaņu, kurā modeles būs paša uzņēmuma darbinieces. Kampaņas vēstījums — lai ikvienai sievietei izdodas atrast savu ideālo krūšturi katrai dzīves situācijai. Tas būs izdarāms daudz vieglāk, pateicoties Lindex jaunajam krūšturu sortimentam un veidam, kādā krūšturi tiks prezentēti veikalos un interneta veikalā.

Lindex darbiniecēm bija iespēja piedzīvot pavisam atšķirīgu un aizraujošu darba dienu. Viņas tika aicinātas kļūt par modelēm Lindex kampaņā „Bra-volution”, kas iedrošina ikvienu sievieti atrast savu ideālo krūšturi. Interese bija liela, un atlasē, kas norisinājās Stokholmā, piedalījās 45 darbinieces. Piecas no viņām tiks izvēlētas par modelēm un pēc pāris nedēļām fotografēsies Londonā.

„Mēs vienmēr vēlamies iesaistīt Lindex darbiniekus dažādās aktivitātēs. Tādējādi mēs arī izmantojam priekšrocības, ko sniedz mūsu personāla radošās idejas un aizrautība, un vienlaikus nodrošinām iespēju izmēģināt ko tādu, kas ir tālu no ikdienas darba veikalā vai birojā,” skaidro Sofija Braksa (Sophie Brax), Lindex personāla departamenta vadītāja.

Krūšturu kampaņa iedrošina visas sievietes atrast ideālo krūšturi atbilstoši savām vajadzībām. Tagad tas būs izdarāms daudz vieglāk, pateicoties Lindex jaunajam apakšveļas prezentēšanas veidam, kura pamatā ir klientes vajadzības un vēlamais krūštura veids, kā arī Lindex darbinieku kompetence krūšturu jomā.

„Mūsu darbinieki ir apakšveļas eksperti. Attiecībā uz ideāli piemērota krūštura izvēli, pamatojoties uz dažādajām sieviešu vajadzībām un figūrām, bija dabiski ļaut mūsu darbiniecēm būt par modelēm šajā kampaņā un demonstrēt šos dažādos modeļus,” saka Ingers Lundkvists (Inger Lundqvist), Lindex apakšveļas nodaļas dizaina un iepirkumu vadītājs.

„Bija ļoti aizraujoši piedalīties profesionālā fotosesijā! Atradu savu ideālo krūštura modeli un ceru, ka mana iesaistīšanās kampaņā iedvesmos arī mūsu klientes atrast sev piemērotākos modeļus,” atklāj Sigita Paskauskaite, Lindex veikala vadītāja, t/c Gedimino 9, Lietuvā un viena no kampaņas modelēm.

Kampaņa sāksies maijā un tiks prezentēta dažādos kanālos: drukātas un vides reklāmas veidā, veikalos un interneta veikalā. Jaunais krūšturu klāsts būs pieejams Lindex veikalos un interneta veikalā jau maijā.

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 470 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media