Lindex esitleb digitaalset moeetendust

Report this content

Lindex loob oma eelseisva digitaalse moeetenduse jaoks sügismoe universumi. Kuraatoriks on moestilist ja loovkonsultant Hanna MW. See on inspireeriv digitaalseanss, kus vaatajad saavad reisida eri maailmade vahel ning tutvuda sügistalviste kollektsioonidega.


Hanna MW on kujundanud moeetendusi New Yorgi moenädala jaoks ning teinud koostööd kõigi suurimate moeajakirjadega.  

Tahtsime koos Lindexiga luua moeuniversumi, kus vaataja viiakse maagilisse ja inspireerivasse keskkonda. Rõivaste olemuse mõistmine aitas meil leida etenduse tõelise sisu. Tänaseks on saanud digitaalkohtumised normiks, mistõttu oli eriti oluline luua midagi, mis ärataks huvi kohe esimesest pilgust“, ütleb Hanna. 

Etendus on ka reaalajas ostuüritus. See annab vaatajatele võimaluse teha ostud just siis ja seal. Ülekanne toimub kolmapäeval, 16. septembril kell 19 veebisaidil lindex.com.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Kaisa Vaher
PR & Communication Executive
Tel: +372 5695 1633
E-mail: 
Kaisa.Vaher@lindex.com

Lindex on oma 460 kauplusega 18 turul Euroopa üks juhtivaid moekette. Lindexi ärikontseptsioon on pakkuda moeteadlikele naistele inspireerivat ja tasukohast moodi. Kaubavalik sisaldab erinevaid naiste- ja lasterõivaste kollektsioone, aluspesu ja kosmeetikat. Lindex on kasvamas, seda nii oma kanalites kui ka koos ülemaailmse moe platvormiga. Lindex´i jätkusuutlik lubadus on teha muudatus järgmise generatsiooni jaoks - inspireerides naisi, austades planeeti ning pidades kinni inimõigustest. Lindex on Soome börsil noteeritud Stockmann grupi tütarettevõte. Täpsemat teavet leiate veebilehelt http://lindex.com/ee

Subscribe

Media

Media