„Lindex Extended“ – naujoji „Lindex“ mados koncepcija

Madinga ir stilinga – šie žodžiai puikiai apibūdina naująją mados koncepciją „Lindex Extended“. Iš esmės tai – dar madingesnė kitų „Lindex“ kolekcijų tąsa.

Žvilgtelėkite į „Lindex Extended“ filmuką čia!

„Nors mūsų mados suvokimas tapo šiek tiek aštresnis, sąmoningesnis, tačiau labiausia trokštame sukurti tokių drabužių modelių, dėl kurių būtų „verta numirti“, kurie atrodytų tinkami kaip tik šiai akimirkai“, – teigia „Lindex“ dizaino skyriaus vadovė Nina Starck.

„Extended“ – tai kitų „Lindex“ kolekcijų papildymas madingais, šauniais ir patogiais miestietiško įvaizdžio modeliais. Šiuos drabužius įkvėpė gatvės mada Europos sostinėse.

„Norime pasiūlyti pirkėjams išties madingų ir stilingų drabužių. Matyti, kad šiais laikais moterys daug idėjų semiasi iš gatvės mados, nes ji, manau, atrodo artima ir kasdieniška. Štai ko siekiame kurdami „Lindex Extended“, – teigia Nina Starck.

Madingą įvaizdį „Lindex Extended“ sukuria naujausias mados tendencijas pritaikant tikrai moteriai ir naudojant prašmatnius audinius bei dekoratyvines detales. Šis stilius įkvepia teigiamo požiūrio ir puikios savijautos.

Pirmąją kolekciją „Extended“ sudaro 10 neutralių spalvų, kaip antai juodos, pilkos ir kreminės, drabužių modelių. Išskirtinės savybės – gilios suknelių ir palaidinių iškirptės nugaroje ir akį prikaustantys aksesuarai.      

Kolekcija „Lindex Extended“ bus prekiaujama interneto svetainėje lindex.com ir rinktinėse parduotuvėse Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Baltijos šalyse ir Rusijoje. Pristatymas – 6-ą ir 17-ą savaitėmis.

Kolekcija Lietuvoje bus prieinama ”Lindex” parduotuvėje, prekybos centre ”Gedimino 9”.

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

„Lindex“ yra viena iš pirmaujančių Europos mados tinklų, turinti daugiau kaip 470 parduotuvių 16 rinkų. Mūsų verslo koncepcija – siūlyti įkvepiančią ir prieinamą madą. „Lindex“ pasirinkimas apima daugybę mados koncepcijų, susijusių su moterų, vaikų apranga ir apatiniu trikotažu moterims, kurios domisi mada. „Lindex“ yra Suomijos „Stockmann Group“ dalis. Daugiau informacijos galite rasti adresu: www.lindex.com

Tags:

Subscribe