Lindex Extended – nový módny koncept značky Lindex

Moderný a štýlový, presne tieto výrazy vystihujú nový módny koncept Lindex Extended, ktorý sa narozdiel od ostatných kolekcií spoločnosti Lindex viac zameriava na módu.

 

Nahliadnite jedným očkom na film predstavujúci kolekciu Lindex Extended.

„Pridali sme trocha provokácie, trocha viac módy, no predovšetkým sme sa snažili vytvoriť oblečenie, pre ktoré sa „oplatí zomrieť“. Oblečenie, ktoré je to pravé, práve tu a teraz“ vysvetľuje Nina Starck, vedúca oddelenia dizajnu v spoločnosti Lindex.

Kolekcia Extended predstavuje mestský doplnok k ostatným kolekciám spoločnosti Lindex a je charakteristická pohodlným, sviežim a módnym prevedením. Toto oblečenie je inšpirované pouličnou módou z európskych metropol.

„Chceme našim zákazníčkam ponúknuť výrazne módne oblečenie, ktoré im dodá štýl. Všímame si, že ženy sa dnes vo veľkom inšpirujú zábermi z ulice, ktorých hlavné čaro je podľa mňa v tom, že zachytávajú skutočné situácie. A presne to chceme kolekciou Lindex Extended docieliť,“ pokračuje Nina Starck.

Tajomstvom módneho prevedenia kolekcie Lindex Extended je prispôsobovanie módnych trendov nárokom žien, s využitím prepracovaných materiálov a úprav. Z tohto štýlu vyžaruje pozitívna energia a je príjemný na pohľad aj na dotyk.

Prvá časť kolekcie Extended zahŕňa 10 kúskov v neutrálnej farebnej schéme čiernej, sivej a krémovej. Vyznačuje sa hlbokými výstrihmi na chrbte, čo platí rovnako pre šaty aj topy, a výraznými doplnkami.      

Kolekciu Lindex Extended si môžete kúpiť prostredníctvom online predajne lindex.com alebo vo vybraných predajniach vo Švédsku, Nórsku, Fínsku, pobaltských štátoch a Rusku. Prvú časť predstavíme v 6. týždni a druhá bude nasledovať v 17. týždni.

Ďalšie obrázky kolekcie Lindex Extended, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás na sociálnej sieti!

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 470 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 4 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

Subscribe