Lindex Extended  jar 2015

 

Jedným z najdôležitejších trendov v kolekcii Extended na túto jar je jednoduchosť. Odráža to, ako žijeme. Vo svete plnom stresu a zhonu sa zdá prechod k základom tým najdôležitejším.

„Hľadanie dokonalého odevu a vytváranie šatníka pozostávajúceho len z mála kúskov, ale zato jedinečných a maximálne rôznorodých, je nekonečný proces,“ hovorí Nina Starck, vedúca oddelenia dizajnu v spoločnosti Lindex.

Línia kolekcie Extended je jednoducho čistá, v neutrálnych farbách.

Voľnosť a väčšia dĺžka sú kľúčom k pohodlnosti. V tomto trende si našli svoje miesto aj potlače inšpirované prírodou, napríklad kameňmi, oceánom a drevom.

Kľúčovými prvkami jarnej kolekcie sú košele, skladaný pás, pletené tričká, čiernobiele potlače a skrátené nohavice „culotte“.

Jarná kolekcia Extended sa dostane do predajní Lindex a bude k dispozícii online začiatkom marca.

Viac obrázkov nájdete na webovej stránke http://about.lindex.com/en/images/

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 480 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 6 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Bory Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina,OC Optima Košice, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com