Lindex Extended Jaro 2015

Jedním z nejdůležitějších trendů kolekce Extended letos na jaře je jednoduchost. Je odrazem našeho způsobu života s návratem zpět k základních pocitům, tak důležitým ve světě plném stresu a psychické zátěže.

- Naše hledání perfektního oblečení pro vytvoření vašeho šatníku pomocí pouze několika, zato vynikajících kusů s maximální variabilitou, je neustálý proces, říká Nina Starck, vedoucí oddělení designu ve společnosti Lindex.

Silueta Extended je hravě čistá, v neutrálních barvách.

Volná a prodloužená délka je klíčem k pohodlí, a potisky inspirované přírodou, jako jsou kameny, oceán a dřevo, nalézají v tomto trendu své místo.

Hlavními položkami jarní kolekce jsou trička, linie pasu „paper bag”, tkaná trička, černobílé potisky a kalhotové sukně ve zkrácené (7/8) délce.

Jarní kolekce Extended bude v prodejnách Lindex a on-line dostupná začátkem března.

Více obrázků naleznete na http://about.lindex.com/en/images/

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom

Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Společnost Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců s více než 480 prodejnami ve 16 zemích. Náš obchodní koncept spočívá v inspirativní a cenově dostupné módě. Sortiment společnosti Lindex sestává z nejrůznějších módních konceptů oblečení pro ženy, dětského oblečení a dámského spodního prádla. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací naleznete na adrese www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com