Lindex Extended wiosna 2015

Report this content

 

Jednym z najważniejszych trendów w kolekcji Extended tej wiosny jest prostota. Jest to odzwierciedlenie naszego stylu życia, w którym powrót do podstaw wydaje się najważniejszy w świecie pełnym stresu i przeładowania.

- Nasze poszukiwania idealnej odzieży, aby skompletować garderobę składającą się z niewielu doskonałych elementów z maksymalną liczbą wariacji, to proces ciągły - mówi Nina Starck, szefowa Działu Projektowania w Lindex.

Sylwetka Extended jest wygodna, czysta i w neutralnych kolorach.

Luźny krój i większa długość to klucz do wygody, a swoje miejsce w tym trendzie mają też nadruki inspirowane naturą - kamień, ocean i drewno.

Kluczowe elementy kolekcji wiosennej to koszula, linia talii typu paper bag, koszulki z dzianiny, czarno-białe nadruki oraz przycięte spodnie culotte.

Wiosenna kolekcja Extended pojawi się w sklepach Lindex oraz w sprzedaży internetowej na początku marca.

Więcej zdjęć na stronie http://about.lindex.com/en/images/

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex to jedna z wiodących europejskich sieci odzieżowych - posiada ponad 480 sklepów w 16 krajach. Nasza koncepcja biznesowa - Inspirująca moda po przystępnej cenie. Ubrania Lindex reprezentują różne koncepcje mody damskiej, mody dziecięcej oraz bielizny. Są skierowane do kobiet, które interesują się modą. Lindex jest częścią notowanej na giełdzie fińskiej grupy Stockmann. Więcej informacji znajdziesz na www.lindex.com