Lindex greznākā veikala lielā atklāšana Londonā

Šajā nedēļas nogalē, 27. martā Lindex vēra sava pirmā greznā veikala durvis lielveikalā Westfield, kas atrodas Stretfordā, Londonā. Veikala atklāšana ir nozīmīgs solis Lindex zīmola stiprināšanā un modes apģērbu veikalu ķēdes paplašināšanā starptautiskā mērogā.

„Beidzot mēs esam atvēruši savu pirmo veikalu modes metropolē Londonā! Šim brīdim mēs gatavojāmies ļoti ilgi, un es esmu ārkārtīgi lepns. Jaunais veikals, kurā ir ieviesta mūsu jaunā veikalu koncepcija, izskatās patiesi satriecoši, un tas ir īsts pasaules klases modes piedzīvojums. Priecājos, ka tagad sagaidīsim jaunos pircējus, kuri vēlas iegādāties mūsu cenas ziņā izdevīgos un iedvesmojošos modes apģērbus,” saka Lindex izpilddirektors Ingvars Larsons (Ingvar Larsson).

Veikalā bija bagātīgs jauno pavasara apģērbu sortiments un daudz pircējiem veltītu aktivitāšu. Grima mākslinieks palīdzēja klientiem izmēģināt produktus no Lindex nesen atklātā zīmola „Lindex Beauty”, savukārt bērniem bija iespēja apgleznot sejas un pārtapt par populārajiem multiplikācijas filmas „Ledus sirds” varoņiem. Pirmie simts apmeklētāji ieguva īpašu atzinību, saņemot dāvanu kuponus 20 GBP vērtībā.

„Interese strādāt šajā veikalā ir bijusi ļoti liela, kaut arī šajā tirgū esam jaunpienācēji. Mēs esam izvēlējušies fantastisku komandu un par to patiesi pārliecinājāmies šajā nedēļas nogalē, kad pirmo reizi tikāmies ar mūsu jaunajiem pircējiem. Gaisotne bija lieliska, un mēs veikalā pavadījām fantastisku nedēļas nogali. ” saka reģionālā vadītāja Apvienotajā Karalistē Lena Provena (Lena Provén).

Veikals bija piepildīts ar Lindex jaunāko apģērbu klāstu no pavasara modes kampaņas #superrolemodel, kurā klasiskais un modernais stils sastopas ar bohēmisku eleganci.

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 480 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags:

Subscribe

Media

Media