Lindex investeerib start-up’i – uude pesubrändi Closely

Report this content

Lindex alustab partnerlust uue Rootsi naistepesubrändiga Closely. Partnerlus on osa Lindexi uute kasvuvõimaluste loomise projektist. Closely taga on Rootsis tuntud loomeinimesed Tove Langseth ja Filip Nilsson.

Kuni eelmise aastani oli Tove Langseth reklaamifirma Nord DDB tegevjuht ja Filip Nilsson on olnud üle 20 aasta loovjuht Rootsi suurimas reklaamifirmas Forsman & Bodenfors. Nüüd toovad nad koos turule uue pesubrändi Closely ning Lindex ühineb nendega kohe alguses kui partner ja investor.

Meie koostöö Closely’ga on põnev näide sellest, kuidas me saame oma tugevatele külgedele tuginedes uusi ärivõimalusi tekitada. Ülemaailmset pesuturgu analüüsides nägime Tove ja Philipi uuenduslikus idees suurt potentsiaali. Lindexil on pesuvaldkonnas unikaalsed oskused ja kogemused ning me ootame põnevusega Closely ja nende kahe tugeva ettevõtja teekonnaga ühinemist”, ütleb Lindexi tegevjuht Susanne Ehnbåge.

Closely turuletulek on planeeritud 2020. aasta sügiseks. Tooteid hakatakse müüma peamiselt veebikauplustes, aga kavas on avada ka oma väljapanekusaalid.

Idee on lihtne - valmistada maailma parimat pesu. See võib kõlada upsakalt, aga just nii me mõtleme. Lisaks muutuvad piirid tavalise aluspesu ja sportpesu vahel järjest hägusemaks. Toome kohe alguses müügile väikse, aga ülifunktsionaalse sportpesu sarja”, ütleb Tove Langseth.

Filip Nilsson selgitab koostöö tausta.

Umbes aasta tagasi uurisime koos Lindexiga põhjalikult ülemaailmset aluspesuturgu ja saime aru, millised muudatused selles valdkonnas praegu toimumas on, alates jaemüügist kuni suhtumiseni naistesse ja jätkusuutlikkusse. Me lihtsalt ei pidime hakkama uut alternatiivi kavandama”.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Kaisa Vaher
PR & Communication Executive
Tel: +372 5695 1633
E-mail: 
Kaisa.Vaher@lindex.com

Lindex on oma 460 kauplusega 18 turul Euroopa üks juhtivaid moekette. Lindexi ärikontseptsioon on pakkuda moeteadlikele naistele inspireerivat ja tasukohast moodi. Kaubavalik sisaldab erinevaid naiste- ja lasterõivaste kollektsioone, aluspesu ja kosmeetikat. Lindex on kasvamas, seda nii oma kanalites kui ka koos ülemaailmse moe platvormiga. Lindex´i jätkusuutlik lubadus on teha muudatus järgmise generatsiooni jaoks - inspireerides naisi, austades planeeti ning pidades kinni inimõigustest. Lindex kuulub Soome börsil noteeritud Stockmanni gruppi. Täpsemat teavet leiate veebilehelt http://lindex.com/ee

Subscribe

Media

Media