Lindex izlaiž jaunu biznesa līniju vīriešiem — LXM

Lindex paplašina sortimentu un 2013. gada 7. oktobrī izlaidīs vīriešu apakšveļu pārdošanai interneta veikalā lindex.com. 

Būdama viena no vadošajām modes līnijām Eiropā, Lindex vienmēr cenšas pilnveidot savas kolekcijas klientu labā.  Tāpēc uzņēmums prezentē kolekciju, kuras atslēgvārdi ir: vīrišķīgums, klasika, moderns dizains, augsta kvalitāte un mērena cena.  Turklāt 95 procenti kolekcijas apģērbu ir izgatavoti no izturīgiem materiāliem.

Lindex nodarbojas ar apakšveļas ražošanu kopš pašiem darbības pirmsākumiem XX gs. 50. gados, un šogad arī vīriešiem būs iespēja nēsāt īpaša dizaina apģērbu.   „Mūsu plašā pieredze apakšveļas jomā sniedz lieliskas iespējas izlaist kolekciju, kas izgatavota no izsmalcinātiem materiāliem un ir paredzēta vīriešiem. Gaidu brīdi, kad varēšu nesāt Lindex apģērbu!” saka Jērans Bille (Göran Bille), Lindex izpilddirektors.

Lindex apzināti veido ilgtspējīgu nākotni, un viens no veidiem, kā to veicināt, ir izturīgu materiālu izmantošana apģērbu ražošanā. Šajā kolekcijā to esam realizējuši par 95 procentiem,” piebilst Jērans. Kolekcijā ir iekļauti T-krekli, rievota auduma krekliņi, vienkrāsainas un rakstainas zeķes, pidžambikses un četru veidu apakšbikses: bokseršorti, īsās apakšbikses, sporta apakšbikses un austi bokseršorti. 

„LXM pilnībā pielāgojas attīstības gaitai, un mēs ar prieku piedāvāsim šo sortimentu esošajiem un jaunajiem klientiem,” stāsta Ingers Lundkvists (Inger Lundqvist), Lindex Apakšveļas nodaļas iepirkumu vadītājs.

Jaunās Lindex vīriešu kolekcijas fotogrāfijas uzņēmis slavenais fotogrāfs Bendžamins Lenokss (Benjamin Lennox), kurš sadarbojies ar Vogue AK, Interview un Numero. Kameras priekšā pozē britu modelis Adams Kouvijs (Adam Cowie). Lindex LXM būs pieejams pārdošanā vietnē www.lindex.com, sākot no 7. oktobra.

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 470 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags:

Subscribe