Lindex kasvatab müügikäivet ja säilitab tugevat turupositsiooni

Report this content

Lindexil läheb hästi – seda kinnitavad nii vahetulemused kui ka kolmanda kvartali müüginumbrid. Moeettevõte näitab jätkuvalt tugevaid tulemusi – kõigil turgudel on müügimahud kasvanud ja tulemused paranenud.

Lindexi tegevuskasum kasvas 2019. aasta kolmandas kvartalis 12,5 miljoni Rootsi krooni võrra, jõudes 123,2 miljoni Rootsi kroonini (jõudes 110,7 miljoni Rootsi kroonini). See tähendab, et müügimahud on oluliselt kasvanud. Oma roll oluliselt paranenud tulemustes on ka vähenenud sooduspakkumistel. 

"Oleme sügishooaega alustanud positiivsete tulemustega tänu meie inspireerivale ja tasakaalustatud kaubavalikule, mille kliendid on hästi vastu võtnud. Meie keskmise tehingu summa on kasvanud ja müüme vähem soodushinnaga tooteid. Meil läheb endiselt hästi – müügimahud kasvavad kõigil Lindexi turgudel – nii füüsilistes poodides kui ka veebis," ütles tegevjuht Susanne Ehnbåge.

Lindex kogumüük Rootsi kroonides suurenes kolmandas kvartalis 3,0 protsenti ja kohalikes vääringutes 2,6 protsenti. Veebimüügi maht kasvas kvartali jooksul jätkuvalt märkimisväärselt, tõustes 24,4 protsenti.

Moeettevõte plaanib avada poode uutel turgudel ja jätkab digitaalset kasvamist – nii e-kaubanduse kui ka koostööpartnerite abil. Lindexil on ees põnevad ajad – ettevõte on seadnud ambitsioonikad kasvuplaanid, mille hulka kuulub ka plaan avada esindus ühel maailma suurimatest turgudest.

"Meil on suured kasvuambitsioonid ja paneme rõhku nii praeguste tegevusvaldkondade arendamisele kui ka uute võimaluste otsimisele. Näiteks Hiina on väga põnev turg, kus näeme tohutut potentsiaali ja plaanime Lindexi veebipoe rajada," ütles Susanne Ehnbåge.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Kaisa Vaher
PR & Communication Executive
Tel: +372 5695 1633
E-mail: 
Kaisa.Vaher@lindex.com

Lindex on oma 460 kauplusega 18 turul Euroopa üks juhtivaid moekette. Lindexi ärikontseptsioon on pakkuda moeteadlikele naistele inspireerivat ja tasukohast moodi. Kaubavalik sisaldab erinevaid naiste- ja lasterõivaste kollektsioone, aluspesu ja kosmeetikat. Lindex on kasvamas, seda nii oma kanalites kui ka koos ülemaailmse moe platvormiga. Lindex´i jätkusuutlik lubadus on teha muudatus järgmise generatsiooni jaoks - inspireerides naisi, austades planeeti ning pidades kinni inimõigustest. Lindex kuulub Soome börsil noteeritud Stockmanni gruppi. Täpsemat teavet leiate veebilehelt http://lindex.com/ee

Subscribe

Media

Media