Lindex Kids Lookbook AW17

Report this content

Moda dla dzieci.

Po raz pierwszy Lindex prezentuje katalog mody dla dzieci. Stroje charakteryzuje czysta ekspresja, współczesna klasyka i wygoda."Cieszymy się, że wydajemy pierwszy katalog strojów dla dzieci, w którym zaprezentujemy najbardziej awangardowe ubrania dla dzieci w całkowicie nowy i modny sposób, zachowując jednak dziecięcą beztroskę i radość. Pragniemy połączyć codzienne potrzeby z najnowszą modą i nowymi krojami" powiedziała Annika Hedin, kierownik działu projektowania w Lindex.

Jesienna kolekcja dla dzieci z oferty Lindex jest niewymuszona, wygodna, awangardowa i wzorowana na strojach z ulicy. Włókna zwierzęce stanowią wykończenie sportowych tkanin, a dominującą paletą kolorów jest mieszanka jasnego różu i granatu w połączeniu z burgundem, świeżym dżinsem oraz strojami metalicznymi. W kolekcji znajdą się falbany i falbanki, kurtki bomberki i dresy, a także satynowe berety i wełniane czapki, w których dzieci będą gotowe na nadchodzącą jesień.

Kolekcja trafi do sklepów 26 czerwca.

Fotograf: Nils Odier

Stylista: Kattis Lindoff

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex jest jednym z liderów europejskich sieci odzieżowych, posiadającym ok. 480 salonów sprzedaży w 17 krajach. Koncepcja handlowa firmy Lindex polega na oferowaniu inspirującej i dostępnej mody dla kobiet, zainteresowanych najnowszymi trendami. Asortyment firmy obejmuje kilka linii mody damskiej, dziecięcej, bielizny osobistej i kosmetyków. Czterdzieści dwa procent wyrobów firmy jest produkowanych z
wykorzystaniem źródeł odnawialnych. Lindex zobowiązał się, że do 2020 roku podwyższy ten udział do osiemdziesięciu procent. Slogan firma „We make fashion feel good” zawiera jasną deklarację, czym Lindex się zajmuje i co gwarantuje. Lindex wchodzi w skład grupy Stockmann zarejestrowanej w Finlandii. Więcej informacji można znaleźć na stronie
www.lindex.com