Lindex Kids Lookbook AW17

High fashion pro ty nejmenší

Vůbec poprvé dnes společnost Lindex přichází s lookbookem pro děti. Ten představuje čistý výraz, současnou klasiku a přirozené pohodlí, jež jsou pro novou dětskou kolekci tím nejdůležitějším.

Jsme rádi, že můžeme zveřejnit náš vůbec první lookbook pro děti a zcela novým a více trendy způsobem ukázat nejzajímavější kousky z naší dětské kolekce, a přitom zachovat hravost a veselost. Chceme zkombinovat to, co děti potřebují na každodenní nošení s aktuálně módními položkami a novými siluetami,“ říká Annika Hedin, ředitelka designového oddělení společnosti Lindex.

Podzimní dětská kolekce Lindex obsahuje skvělou, pohodlnou a aktuální módu, do které se promítají i street vlivy. Výrazná zvířecí výšivka dodává šmrnc sportovním materiálům, důležitá je tu kombinace něžné růžové s námořnickou modrou, jež se snoubí s vínovou, svěží džínovinou a kovovými prvky. V kolekci najdete i volánky a nabírání, bundu typu bomber a teplákové soupravy. Když se k tomu přidá saténová čepice či pletený klobouček, je jasné, že děti jsou na příchod podzimu vybaveny!

Fotograf: Nils Odier

Styling: Kattis Lindoff

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom

Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 480 obchodů v 17 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikační koncept „We make fashion feel good“ jasně vyjadřuje, co Lindex dělá a za čím si stojí. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.