Lindex Kids Lookbook AW17

High fashion pro ty nejmenší

Vůbec poprvé dnes společnost Lindex přichází s lookbookem pro děti. Ten představuje čistý výraz, současnou klasiku a přirozené pohodlí, jež jsou pro novou dětskou kolekci tím nejdůležitějším.

Jsme rádi, že můžeme zveřejnit náš vůbec první lookbook pro děti a zcela novým a více trendy způsobem ukázat nejzajímavější kousky z naší dětské kolekce, a přitom zachovat hravost a veselost. Chceme zkombinovat to, co děti potřebují na každodenní nošení s aktuálně módními položkami a novými siluetami,“ říká Annika Hedin, ředitelka designového oddělení společnosti Lindex.

Podzimní dětská kolekce Lindex obsahuje skvělou, pohodlnou a aktuální módu, do které se promítají i street vlivy. Výrazná zvířecí výšivka dodává šmrnc sportovním materiálům, důležitá je tu kombinace něžné růžové s námořnickou modrou, jež se snoubí s vínovou, svěží džínovinou a kovovými prvky. V kolekci najdete i volánky a nabírání, bundu typu bomber a teplákové soupravy. Když se k tomu přidá saténová čepice či pletený klobouček, je jasné, že děti jsou na příchod podzimu vybaveny!

Fotograf: Nils Odier

Styling: Kattis Lindoff

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom

Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 480 obchodů v 17 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikační koncept „We make fashion feel good“ jasně vyjadřuje, co Lindex dělá a za čím si stojí. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com