Lindex Kids Lookbook AW17

High fashion pre našich najmenších

Spoločnosť Lindex prvýkrát vydáva lookbook kolekcie určenej pre deti. Nová kolekcia pre deti, ktorá sa v tomto lookbooku predstavuje, sa vyznačuje predovšetkým čistým výrazom, prvkami súčasnej klasiky a prirodzene pohodlím.

S radosťou prvýkrát verejnosti predstavujeme prehľad detskej kolekcie, v ktorom máme možnosť úplne novým modernejším spôsobom ukázať pripravované najmódnejšie kúsky určené pre najmenších. Pri ich tvorbe sme popri módnych trendoch mali na zreteli hravosť a šťastný výraz, ktoré sú pre deti také charakteristické. Naším cieľom je vytvoriť kombináciu každodenných potrieb detí s najnovšími módnymi prvkami a novými líniami,“ hovorí Annika Hedin, vedúca oddelenia dizajnu spoločnosti Lindex.

Jesenná kolekcia Lindex pre deti zahŕňa svieže a pohodlné módne kúsky, v ktorých sa odráža každodenný ruch mestských ulíc. Športové textílie sú zdobené osobitými výšivkami v tvare zvieratiek a zmes jemnej ružovej a námorníckej modrej je výrazne doplnená vínovočervenou farbou, sviežou džínsovinou a kovovými prvkami. Kolekcia obsahuje kúsky s volánikmi a nariasenými prvkami, bundy do pása (bomberky) a teplákové súpravy. Stačí ešte nasadiť saténovú čiapku či pletený klobúčik a vaše deti sú pripravené privítať jeseň!

Fotograf: Nils Odier

Štylistka: Kattis Lindoff

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov a prevádzkuje cca 480 obchodov v 17 krajinách. Obchodným konceptom firmy Lindex je ponúkať inšpiratívnu a dostupnú módu ženám, ktoré sa o ňu zaujímajú. Sortiment firmy pozostáva z niekoľkých rôznych konceptov dámskej módy, detskej módy, spodnej bielizne a kozmetiky. Viac ako päťdesiat percent produktov firmy je vyrobených z obnoviteľných zdrojov a Lindex sa zaviazal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikačný koncept „We make fashion feel good“ jasne vyjadruje, čo Lindex robí a za čím si stojí. Lindex je súčasťou skupiny Stockmann registrovanej vo Fínsku. Viac informácií sa dozviete na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com