Lindex Kids Lookbook AW17

High fashion pre našich najmenších

Spoločnosť Lindex prvýkrát vydáva lookbook kolekcie určenej pre deti. Nová kolekcia pre deti, ktorá sa v tomto lookbooku predstavuje, sa vyznačuje predovšetkým čistým výrazom, prvkami súčasnej klasiky a prirodzene pohodlím.

S radosťou prvýkrát verejnosti predstavujeme prehľad detskej kolekcie, v ktorom máme možnosť úplne novým modernejším spôsobom ukázať pripravované najmódnejšie kúsky určené pre najmenších. Pri ich tvorbe sme popri módnych trendoch mali na zreteli hravosť a šťastný výraz, ktoré sú pre deti také charakteristické. Naším cieľom je vytvoriť kombináciu každodenných potrieb detí s najnovšími módnymi prvkami a novými líniami,“ hovorí Annika Hedin, vedúca oddelenia dizajnu spoločnosti Lindex.

Jesenná kolekcia Lindex pre deti zahŕňa svieže a pohodlné módne kúsky, v ktorých sa odráža každodenný ruch mestských ulíc. Športové textílie sú zdobené osobitými výšivkami v tvare zvieratiek a zmes jemnej ružovej a námorníckej modrej je výrazne doplnená vínovočervenou farbou, sviežou džínsovinou a kovovými prvkami. Kolekcia obsahuje kúsky s volánikmi a nariasenými prvkami, bundy do pása (bomberky) a teplákové súpravy. Stačí ešte nasadiť saténovú čiapku či pletený klobúčik a vaše deti sú pripravené privítať jeseň!

Fotograf: Nils Odier

Štylistka: Kattis Lindoff

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov a prevádzkuje cca 480 obchodov v 17 krajinách. Obchodným konceptom firmy Lindex je ponúkať inšpiratívnu a dostupnú módu ženám, ktoré sa o ňu zaujímajú. Sortiment firmy pozostáva z niekoľkých rôznych konceptov dámskej módy, detskej módy, spodnej bielizne a kozmetiky. Viac ako päťdesiat percent produktov firmy je vyrobených z obnoviteľných zdrojov a Lindex sa zaviazal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikačný koncept „We make fashion feel good“ jasne vyjadruje, čo Lindex robí a za čím si stojí. Lindex je súčasťou skupiny Stockmann registrovanej vo Fínsku. Viac informácií sa dozviete na www.lindex.com.