Lindex klientes mirdz pavasara apakšveļas kampaņā

Šajā pavasarī Lindex apakšveļas kampaņu „Bra-volution” prezentē Lindex klientes, kuras tika aicinātas pieteikties, lai vienu dienu iejustos modeļu lomā. 

Pēdējos divus gadus Lindex modeļu lomā ir iejutušās darbinieces, izrādot jauno krūšturu modeļu koncepciju „Bra-volution”. Kampaņām „Bra-volution” ir bijuši vērā ņemami panākumi ne vien pārdošanas rezultātu ziņā, bet tās arī teicami noderējušas klientēm, jo skaidrā koncepcija ļauj viegli atrast tīkamāko modeli.

„Mēs vēlamies sniegt iedvesmu, lai vēl vairāk sieviešu atrastu savus iecienītākos krūšturus, un šoreiz mēs rīkojam kampaņu kopā ar savām klientēm. Meitenes bija burvīgas, un fotosesijā valdīja pozitīva enerģija, liela aizrautība un neliels satraukums,” saka Anna Katrīna Almarka (Anne-Kathrine Almark), Lindex komunikācijas nodaļas vadītāja.

Šo kampaņu var uzskatīt par veiksmīgu arī tā iemesla dēļ, ka saņēmām vairāk nekā 700 pieteikumu no 13 valstīm. No kandidātēm 25 sievietes piedalījās atlasē Stokholmā, un no viņām tika izvēlētas sešas finālistes fotosesijai Londonā. Šī gada kampaņas finālistes ir no Zviedrijas, Norvēģijas, Somijas un Latvijas.

„Fotosesija bija brīnišķīga, un bija ļoti aizraujoši uzzināt, kas norisinās aizkadrā. Jutos jautri un ērti, jo studijas komanda bija ļoti profesionāla un gādāja par to, lai mēs būtu atbrīvotas. Nebiju gaidījusi, ka pieredze būs tik lieliska, un ļoti priecājos par piedzīvoto,” saka Sanna Skoglunda (Sanna Skoglund), viena no „Bra-volution” modelēm.

Kampaņa sāksies un pavasara kolekcija būs pieejama visos Lindex veikalos un interneta veikalā lindex.com 4. februārī.              

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 490 veikaliem 168 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags:

Subscribe