Lindex klientes modeļu lomā jaunajā apakšveļas kampaņā

Lindex ir izraudzījies jaunu pieeju līdz šim veiksmīgajai apakšveļas kampaņai „Bra-volution”, kurā modes uzņēmums 2016. gada pavasara apakšveļas kolekcijas izrādīšanai iesaistīs klientes.

Pēdējos divus gadus Lindex modeļu lomā ir iejutušās darbinieces, izrādot jauno modeļu koncepciju „Bra-volution”. Kampaņām „Bra-volution” ir bijuši vērā ņemami panākumi ne vien pārdošanas rezultātu ziņā, bet tās arī teicami noderējušas klientēm, jo skaidrā koncepcija ļauj viegli atrast tīkamāko modeli.

„Mēs vēlamies sniegt iedvesmu, lai vēl vairāk sieviešu atrastu savus iecienītākos krūšturus, un šoreiz mēs to darām kopā ar savām klientēm. Kampaņas vēstījumam ir jābūt personiskam un iedvesmojošam. Mēs aicinām pieteikties visas sievietes un ceram uz lielu atsaucību," saka Anna Katrīna Ālmarka (Anne-Kathrine Ahlmark), Lindex Komunikācijas vadītāja.

Klientēm, kuras tiks izvēlētas dalībai pavasara kampaņā, tā būs vienreizēja modes pieredze, jo viņas uz dienu iejutīsies modeļu lomā.

„Par kampaņas dalībniecēm rūpēsies fantastiska frizieru, grimētāju, stilistu un fotogrāfu komanda. Mēs vēlamies dāvāt viņām neparastu dienu, kurā viņas varēs justies kā zvaigznes”, saka Lēna Valla (Lena Wall), Lindex kampaņas projekta vadītāja.

Aicinām pieteikties un kļūt par vienu no 5 modelēm, aizpildot anketu lindex.com līdz š.g. 18.oktobrim. Kampaņa sāksies un pavasara apakšveļas kolekcija būs pieejama Lindex veikalos un interneta veikalā lindex.com 14. februārī.

Plašāka informācija šeit:

http://www.lindex.com/lv/lingerie/bra/bra-volution/

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 490 veikaliem 168 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media