Lindex klienti uzrāda rekordlielus rezultātus, ziedojot cīņai ar krūts vēzi.

Lindex kopā ar saviem klientiem visās valstīs, kur darbojas uzņēmums, šogad ir savācis ziedojumus 1.4miljonu eiro apmērā (Latvijā vairāk nekā 15.9 tūkstoši eiro).

Lindex izpilddirektors Ingvars Larsons (Ingvar Larsson) saka: “Es lepojos un esmu pateicīgs, ka kopā ar mūsu klientiem varam sniegt ieguldījumu šajā svarīgajā cīņā ar krūts vēzi. Jau 12. gadu mēs ar lepnumu atbalstām šo kampaņu, un šogad esam īstenojuši vairāk pasākumu nekā jebkad iepriekš. Esmu aizkustināts par mūsu darbinieku un klientu lielo atbalstu.”

Lai uzlabotu izpratni par krūts vēzi, Lindex ir īstenojis dažādus pasākumus, un lielākais no tiem bija plašu vērību guvusī kampaņa sadarbībā ar modes pasaules ikonu Žanu Polu Gotjē, kuras gaitā atbalstam cīņai pret krūts vēzi tika ziedoti 10% no preču pārdošanas cenas. Lielāks ziedojumu apjoms salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem savākts, pateicoties īpaši izgatavotajai rokassprādzei, kā arī ikgadējajai Rozā lentītes kampaņai.

Kopš 2003. gada Lindex kā galvenais partneris piedalās Rozā lentītes kampaņā, kurā jau gadiem ilgi tiek sniegts finansiālais atbalsts vēža izpētes jomā un palielināta izpratne par šo slimību. Kopā ar saviem klientiem Lindex līdz šim cīņā pret krūts vēzi ir ieguldījis vairāk nekā 9,5 miljonu eiro. Katru gadu oktobrī organizācijas, uzņēmumi un privātpersonas piedalās kampaņā, kuras mērķis ir palielināt izpratni par krūts vēzi un tā apkarošanu.

Latvijā Lindex atbalsta Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrību „Dzīvības koks”.

Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks” ir patiesi gandarīti par Lindex ieguldījumu cīņā pret krūts vēzi. Tas ir ļoti svarīgi, lai oktobrī, kas zināms kā  Krūts veselības mēnesis, vairāk un vairāk sieviešu ( un ne tikai) aizdomātos par savu veselību, tajā skaitā krūšu veselību.  Vesela sieviete, laimīga ģimene un sabiedrība- tāds mērķis ir Rozā lentītes kampaņai, kas ir kā atgādinājums, kā signāls tam, ka krūts vēzis ir uzveicams, ja to savlaicīgi atklāj. Tajā pašā laikā ir svarīgi, lai sievietes pēc pārcieta krūts vēža (operācijas, staru un ķīmijterapijas) justos pilnvērtīgas  un laimīgas. To īstenot Latvijā palīdz „Lindex”, jo visi līdzekļi tiks izmantoti psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei sievietēm pēc krūts vēža. Latvijā gadā apmēram  tūkstoš sieviešu iet cauri pārbaudījumam „krūts vēzis”. Lai viņas būtu stiprākas, skaistākas un drosmīgākas, var palīdzēt psihosociālās rehabilitācijas programma, kas tiek veidota arī ar „Lindex” atbalstu! Šāds Lindex atbalsts iedvesmo dzīvei Latvijas sievietes!

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 480 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags:

Subscribe

Media

Media