Lindex kolekcija Very Victoria Silvstedt

Septembrī Lindex apakšveļas nodaļā tiks prezentēta Marijas Meili (Marie Meili) veidotā kolekcija Very Victoria Silvstedt, kurā iekļauti pavedinoši un moderni krūšturi un biksītes dažādiem dzīves gadījumiem.

„Vienmēr esmu ticējusi: ja dzīvē ir kāda kaislība — tai ir jāseko! Viena no manām vislielākajām kaislībām ir apakšveļa! Esmu patiesi saviļņota un lepna būt par mūzu šai lieliskajai kolekcijai. Tajā ir tik daudz skaistu lietu, ko ikviena sieviete vēlētos savā garderobē,” stāsta Viktorija Silvsteda (Victoria Silvstedt).

Kolekcijas Very Victoria Silvstedt koncepcija ir ideāls modelis apvienojumā ar mūžam aktuālo greznību un šiku. Šo ideālo modeļu izveidē galvenā uzmanība ir vērsta uz krūšu līniju. Ir pieejami pieci galvenie krūšturu modeļi, sākot no dabiskas formas līdz pat iespaidīgam divu bļodiņu palielinājumam. Šo piecu modeļu nosaukumi ir Diva, Voltage, Venus, VIP un Divine. 

„Mēs uzskatām, ka Viktorija Silvsteda ir sieviete ar augstu pašapziņu, un turklāt viņai patiesi patīk šī kolekcija. Viņa arī ļoti labi apzinās fantastiskas apakšveļas nozīmi un faktu, ka apakšveļa palīdz nodrošināt burvīgu izskatu,” skaidro Ingers Lundkvists (Inger Lundqvist), Lindex apakšveļas nodaļas dizaina un iepirkumu vadītājs.

Kolekcijas Very Victoria Silvstedt izstrādājumi ikvienai sievietei ļaus justies sievišķīgi un skaisti gan uz sarkanā paklāja, gan ikdienas intīmajos brīžos.

Kolekcija būs pieejama interneta veikalā www.lindex.com jau 16. septembrī.  

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 470 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media