Lindex kutsub tagasi kassipeaga käevõru

Report this content

Avastasime, et kassipeaga käevõru on valesti valmistatud ega vasta Lindexi ohutusnõuetele Käevõru sees olev metallosa pole nõuetekohaselt kaitstud, mis tähendab, et selle teravad servad võivad põhjustada vigastusohtu.

Toote tagasikutsumine kehtib kassipeaga käevõrude kohta, mis on valmistatud mustast ning täpilisest kunstkarvast ja mille Lindexi tootenumber on 7933964.

Soovitame kõigil klientidel, kes on saanud või ostnud sellise käevõru, viia see tagasi lähimasse Lindexi kauplusesse. Kogu osturaha tagastatakse. Kliendid võivad küsimuste korral võtta ühendust Lindexi klienditeenindusega meiliaadressil support@lindex.com.

Hoolime oma klientide tervisest ja ohutusest. Ohutusnõuetele vastamiseks läbivad meie tooted põhjalikud kontrollid. Meil on kahju, et see käevõru läbis ekslikult Lindexi ohutus- ja kvaliteedikontrollid.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Kaisa Vaher
PR & Communication Executive
Tel: +372 5695 1633
E-mail: 
Kaisa.Vaher@lindex.com

Lindex on oma 460 kauplusega 18 turul Euroopa üks juhtivaid moekette. Lindexi ärikontseptsioon on pakkuda moeteadlikele naistele inspireerivat ja tasukohast moodi. Kaubavalik sisaldab erinevaid naiste- ja lasterõivaste kollektsioone, aluspesu ja kosmeetikat. Lindex on kasvamas, seda nii oma kanalites kui ka koos ülemaailmse moe platvormiga. Lindex´i jätkusuutlik lubadus on teha muudatus järgmise generatsiooni jaoks - inspireerides naisi, austades planeeti ning pidades kinni inimõigustest. Lindex kuulub Soome börsil noteeritud Stockmanni gruppi. Täpsemat teavet leiate veebilehelt http://lindex.com/ee

Subscribe

Media

Media