Lindex kutsub tagasi kassipeaga käevõru

Avastasime, et kassipeaga käevõru on valesti valmistatud ega vasta Lindexi ohutusnõuetele Käevõru sees olev metallosa pole nõuetekohaselt kaitstud, mis tähendab, et selle teravad servad võivad põhjustada vigastusohtu.

Toote tagasikutsumine kehtib kassipeaga käevõrude kohta, mis on valmistatud mustast ning täpilisest kunstkarvast ja mille Lindexi tootenumber on 7933964.

Soovitame kõigil klientidel, kes on saanud või ostnud sellise käevõru, viia see tagasi lähimasse Lindexi kauplusesse. Kogu osturaha tagastatakse. Kliendid võivad küsimuste korral võtta ühendust Lindexi klienditeenindusega meiliaadressil support@lindex.com.

Hoolime oma klientide tervisest ja ohutusest. Ohutusnõuetele vastamiseks läbivad meie tooted põhjalikud kontrollid. Meil on kahju, et see käevõru läbis ekslikult Lindexi ohutus- ja kvaliteedikontrollid.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Kaisa Vaher
PR & Communication Executive
Tel: +372 5695 1633
E-mail: 
Kaisa.Vaher@lindex.com

Lindex on oma 460 kauplusega 18 turul Euroopa üks juhtivaid moekette. Lindexi ärikontseptsioon on pakkuda moeteadlikele naistele inspireerivat ja tasukohast moodi. Kaubavalik sisaldab erinevaid naiste- ja lasterõivaste kollektsioone, aluspesu ja kosmeetikat. Lindex on kasvamas, seda nii oma kanalites kui ka koos ülemaailmse moe platvormiga. Lindex´i jätkusuutlik lubadus on teha muudatus järgmise generatsiooni jaoks - inspireerides naisi, austades planeeti ning pidades kinni inimõigustest. Lindex kuulub Soome börsil noteeritud Stockmanni gruppi. Täpsemat teavet leiate veebilehelt http://lindex.com/ee

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media