Lindex laieneb Hiinasse, alustades beebikaupade müüki Tmallis

Report this content

Lindex alustab oma väga hinnatud beebikaupade müüki Tmallis. See on osa Lindexi ülemaailmsest digitaalsest laienemisest ning on moefirma esimene samm Hiina turul.

Lindexil on tänu suurtele tulevase kasvu plaanidele põnevad ajad. Lindex laiendab oma internetikaubandust Hiinasse ja esimese sammuna tutvustab end Hiina klientidele müügi alustamisega Tmallis, mis on üks maailma suurimaid e-kaubanduse veebisaite.

Meil on suured ambitsioonid tulevaseks kasvuks ja me paneme rõhku nii praeguste tegevusvaldkondade arendamisele kui ka uute võimaluste otsimisele. Hiinal kui maailma ühel suurimal turul on tohutu potentsiaal ning me oleme väga põnevil, et saame Lindexit Tmallis tutvustada,“ sõnab Susanne Ehnbåge, Lindexi tegevjuht.

Algatuseks pakub Lindex oma väga hinnatud beebikaupu. Lindexi beebiriided on väga kvaliteetsed ja disainitud igapäevaelule mõeldes. Need on valmistatud kandmiseks, intensiivseks kasutuseks ja edasiandmiseks pika aja jooksul, spetsiaalselt disainitud funktsioonidega rõivaeseme eluea pikendamiseks. Beebiriiete sortiment on täielikult valmistatud orgaanilisest puuvillast või ümbertöödeldud materjalidest ning orgaanilisest puuvillast toodetel on alati GOTS sertifikaat Beebikaupade valik on jagatud kaheks kontseptsiooniks, mis täiendavad teineteist ideaalselt: neutraalsetes värvides ja loodusest inspireeritud trükimustritega Soft Nature ning julgete värviliste trükimustrite ja lõbusalt erilise väljanägemisega Colour Pops.

„Tänu meie beebikaupade selgele kontseptsioonile ja jätkusuutlikkusele on need meie klientide seas väga hinnatud ning me ootame väga, et saaksime neid Hiina klientidele tutvustada,“ ütleb Susanne.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Kaisa Vaher
PR & Communication Executive
Tel: +372 5695 1633
E-mail: 
Kaisa.Vaher@lindex.com

Lindex on oma 460 kauplusega 18 turul Euroopa üks juhtivaid moekette. Lindexi ärikontseptsioon on pakkuda moeteadlikele naistele inspireerivat ja tasukohast moodi. Kaubavalik sisaldab erinevaid naiste- ja lasterõivaste kollektsioone, aluspesu ja kosmeetikat. Lindex on kasvamas, seda nii oma kanalites kui ka koos ülemaailmse moe platvormiga. Lindex´i jätkusuutlik lubadus on teha muudatus järgmise generatsiooni jaoks - inspireerides naisi, austades planeeti ning pidades kinni inimõigustest. Lindex on Soome börsil noteeritud Stockmann grupi tütarettevõte. Täpsemat teavet leiate veebilehelt http://lindex.com/ee

Subscribe

Media

Media