Lindex laiž klajā kampaņu „Better Denim Now and Forever”

Šajā pavasara kampaņā uzmanības centrā ir materiālu un darba procesu ilgtspējība. No 2016. gada janvāra lielākā daļa Lindex džinsu tiks izgatavoti no ilgtspējīgas kokvilnas, izmantojot ilgtspējīgākus procesus ar mazāku elektroenerģijas, ūdens un ķīmisko vielu patēriņu. Ar šo jauno sieviešu un bērnu džinsu klāstu Lindex turpina noteikt standartu.

„Mēs ļoti lepojamies ar to, ka lielāko daļu džinsu esam izgatavojuši, izmantojot videi nekaitīgākus ražošanas procesus. Tas ir liels solis pretī mūsu mērķim līdz 2020. gadam vismaz 80% apģērbu izgatavot ilgtspējīgākos procesos,” saka Lindex ražošanas atbalsta nodaļas vadītāja Anna Karīna Dālberga (Anna-Karin Dahlberg). Daži „Better Denim” modeļi ir pavisam ilgtspējīgi — tie ir izgatavoti no organiskās kokvilnas, tiem ir ilgtspējīgas detaļas, un to ražošanas procesos ir izmantots mazāks elektroenerģijas, ūdens un ķīmisko vielu patēriņš. Visiem džinsiem ar piecām kabatām izmērs ir uzdrukāts uz jostasvietas, tādējādi neizmantojot papīru izmēra etiķetei. Ilgtspējīgo džinsu piekaramās etiķetes ir izgatavotas no otrreiz pārstrādāta papīra un piestiprinātas ar organiskās kokvilnas aukliņām. Dažas džinsu bikses ir vēl ilgtspējīgākas, jo tām ir ilgtspējīgas detaļas, piemēram, rāvējslēdzēji, pogas, kniedes un piespraudes. Kampaņā „Better Denim” Lindex ir laidis klajā savu pirmo izstrādājumu, kura izgatavošanā otrreizēji izmantotas lietas, proti, no lietotiem džinsiem izgatavoti apavi. Visas apavu daļas ir ilgtspējīgas, džinsu audums ir ņemts no pēclietošanas tekstilmateriālu atkārtotas izmantošanas un pārstrādes plūsmas, kas tika vadīta caur Lindex veikaliem un ko izšķiroja Zviedrijas lietoto preču organizācija „Myrorna”. Džinsu auduma apavi ir izgatavoti sadarbībā ar Lindex, „Myrorna” un „Fair Unlimited”. Lindex kampaņa „Better Denim” sāksies visos Lindex veikalos un lindex.com 18. februārī.

*Otrreizēja lietu izmantošana, zināma arī kā radoša atkārtota izmantošana, ir process, kurā blakusproduktus un atkritumus pārveido par jauniem materiāliem vai izstrādājumiem, kuri ir kvalitatīvāki vai videi draudzīgāki.

Fotogrāfs: Džoels Rodins (Joel Rhodin) Radošais direktors: Mūks Hanifaija (Mooks Hanifiah), Wednesday Agency Modele: Kora Emanuela (Cora Emmanuel) Stilists: Morgana Pilčere (Morgan Pilcher) Matu sakārtojums: Ērika Svedjevika (Erika Svedjevik) Grims: Linda Orstroma (Linda Öhrström)

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 490 veikaliem 168 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags: