LINDEX LOOKBOOK AW 2017

Report this content

Jesienią tego roku Lindex zaprezentuje zgrabne, wyrafinowane modele we wzory i kobiece tkaniny. Kolekcja jesienna wprowadza ekscytujące nowe kroje oraz ozdobne dodatki, oprócz współczesnej klasyki. 

                                                                                     „W nadchodzącym sezonie będzie chodzić o wizerunek sukcesu. O grę proporcji, aby osiągnąć zrównoważony wygląd łączący w sobie luźne i dopasowane części stroju oraz mieszaninę tkanin. Ten trend ma jasny przekaz i inspiruje do noszenia strojów w sposób luźny i zrelaksowany,” mówi Annika Hedin, Dyrektor Działu Projektów w Lindex.

Będzie dominować ognista czerwień, głęboki róż oraz ciemna zieleń w przeciwieństwie do spokojniejszej palety kolorów. Nowymi charakterystycznymi elementami będą garnitury w kratę oraz sznurowane gorsety. Kolekcja zwraca uwagę na szczegóły dzięki zastosowaniu wielu warstw, koronek oraz falban.

Nowością będą koszule z szerokimi ramionami, krawatami i podkładkami. Dopełnieniem ubioru będą dodatki, takie jak aksamitny plecak, długie kolczyki oraz kolorowe przewieszane przez ramię torebki.

Większość strojów z tej kolekcji pojawi się w sklepach oraz w sklepach internetowych na stronie lindex.com pod koniec sierpnia.

Fotograf: Sara Bille

Modelka: Sany Liriano/ Le Managements

Stylista: Lindex Studio/Jessica Pousette

Makijaż i włosy: Johanna Nomiey

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex jest jednym z liderów europejskich sieci odzieżowych, posiadającym ok. 480 salonów sprzedaży w 17 krajach. Koncepcja handlowa firmy Lindex polega na oferowaniu inspirującej i dostępnej mody dla kobiet, zainteresowanych najnowszymi trendami. Asortyment firmy obejmuje kilka linii mody damskiej, dziecięcej, bielizny osobistej i kosmetyków. Czterdzieści dwa procent wyrobów firmy jest produkowanych z
wykorzystaniem źródeł odnawialnych. Lindex zobowiązał się, że do 2020 roku podwyższy ten udział do osiemdziesięciu procent. Slogan firma „We make fashion feel good” zawiera jasną deklarację, czym Lindex się zajmuje i co gwarantuje. Lindex wchodzi w skład grupy Stockmann zarejestrowanej w Finlandii. Więcej informacji można znaleźć na stronie
www.lindex.com