LINDEX LOOKBOOK JESEŇ/ZIMA 2017

Report this content

V rámci jesennej kolekcie spoločnosť Lindex predstavuje čisté, sofistikované módne línie z tkanín zvýrazňujúcich ženskosť zdobených osobitou potlačou. Jesenná kolekcia prináša nové, vzrušujúce tvary obohatené o ozdobné prvky a zároveň v sebe skrýva aj nádych súčasnej klasiky.

„Podstatou tejto sezóny je obliekanie vyznačujúce sa energiou. Pohrajte sa s proporciami a dosiahnite vyvážený vzhľad, ktorý predstavuje kombináciu voľných a priliehavých kúskov a zmes vzájomne zladených tkanín. Aktuálny trend je charakterizovaný čistým výrazom a inšpiruje k tomu, aby sa kolekcia nosila nenúteným a uvoľneným spôsobom,“ hovorí Annika Hedin, vedúca oddelenia dizajnu spoločnosti Lindex.

Pri udávaní tónu vedú farba ťavej srsti, tmavopurpurová a tmavozelená, pričom vytvárajú príjemný kontrast s paletou menej výrazných farieb. Ako nové charakteristické prvky sa predstavujú kockovaná látka typu Windowpane (látka s pomerne veľkými štvorčekmi, ktoré sú predelené úzkymi pásikmi) a korzetové šnurovanie. Kolekcia vyniká výraznejším zameraním sa na detaily s dokonalým vrstvením, čipkou a riasením.

Košele sú oživené novými detailmi, ako sú široké ramená, kravaty alebo ramenné vypchávky. Celkovému vzhľadu dodajú dokonalosť výrazné doplnky, napr. zamatový batoh, osobité náušnice alebo farebná kabelka typu Crossbody.

Hlavná časť kolekcie bude v predajniach a online na lindex.com na konci augusta.

Fotograf: Sara Bille

Modelka: Sany Liriano/Le Managements

Štylistka: Lindex Studio/Jessica Pousette

Vlasy a líčenie: Johanna Nomiey

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov a prevádzkuje cca 480 obchodov v 17 krajinách. Obchodným konceptom firmy Lindex je ponúkať inšpiratívnu a dostupnú módu ženám, ktoré sa o ňu zaujímajú. Sortiment firmy pozostáva z niekoľkých rôznych konceptov dámskej módy, detskej módy, spodnej bielizne a kozmetiky. Viac ako päťdesiat percent produktov firmy je vyrobených z obnoviteľných zdrojov a Lindex sa zaviazal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikačný koncept „We make fashion feel good“ jasne vyjadruje, čo Lindex robí a za čím si stojí. Lindex je súčasťou skupiny Stockmann registrovanej vo Fínsku. Viac informácií sa dozviete na www.lindex.com.