Lindex nareszcie wprowadza kolekcję Holly & Whyte dla dzieci

Jesienią będziemy świadkami premiery popularnej, eleganckiej linii Lindex Holly & Whyte w wersji dla dzieci

Jesienna kolekcja Holly & Whyte czerpie inspirację z lat 60. XX w. oraz z mody „internatowej”. Krótka spódniczka, bluza, sweter robiony ściegiem warkoczowym i klubowa marynarka to oczywiste elementy garderoby w zachwycających nowych połączeniach kolorystycznych. Wzory to krata, paski i zwierzęta, przedstawione w sposób wesoły i humorystyczny. Wachlarz barw obejmuje granaty, ciemną zieleń i jasną żółć z akcentami czerwieni.

Jesienna kolekcja będzie dostępna w rozmiarach 62-86 dla niemowląt oraz rozmiarach 92-170 dla starszych dzieci.
Kolekcja Holly & Whyte dla kobiet wzbogaci się o większe rozmiary co oznacza, że ubrania będą dostępne w rozmiarze XXL, który jest odpowiednikiem rozmiaru 52/54.

Jesienne kolekcje Holly & Whyte dla kobiet i dzieci pojawią się we wszystkich sklepach Lindex i na lindex.com 8 września.

Aby otrzymać więcej informacji, prosimy o kontakt:

Jana Hrušovská

Lindex, E-mail: jana.hrusovska@lindex.com

Lindex jest jednym z liderów europejskich sieci odzieżowych, posiadającym ok. 490 salonów sprzedaży w 18 krajach. Koncepcja handlowa firmy Lindex polega na oferowaniu inspirującej i dostępnej mody dla kobiet, zainteresowanych najnowszymi trendami. Asortyment firmy obejmuje kilka linii mody damskiej, dziecięcej, bielizny osobistej i kosmetyków. Więcej niż pięćdziesiąt procent wyrobów firmy jest produkowanych z wykorzystaniem źródeł odnawialnych. Lindex zobowiązał się, że do 2020 roku podwyższy ten udział do osiemdziesięciu procent. Slogan firma „We make fashion feel good” zawiera jasną deklarację, czym Lindex się zajmuje i co gwarantuje. Lindex wchodzi w skład grupy Stockmann zarejestrowanej w Finlandii. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.lindex.com