• news.cision.com/
  • LINDEX/
  • Lindex pavasara svētku apģērbu kolekcija, kuru ir iedvesmojusi Keita Hadsone (Kate Hudson).

Lindex pavasara svētku apģērbu kolekcija, kuru ir iedvesmojusi Keita Hadsone (Kate Hudson).

Report this content

Keita Hadsone, Lindex 2014. gada pavasara un vasaras kolekcijas modele un mūza, ir Oskara balvai nominēta aktrise, kura ir slavena ar savu stilu un ir bijusi uz sarkanā paklāja daudzos saviesīgos pasākumos.

 

Lindex pavasara svētku apģērbu kolekcijā, kas tiks izlaista veikalos un interneta veikalā vietnē lindex.com 23. aprīlī, jūtama spēcīga ietekme no pašas Keitas Hadsones svētku apģērbu stila. Kolekciju raksturojošie vārdi — eleganta, moderna, seksīga un grezna.

„Mēs šo kolekciju esam veidojuši, ņemot vērā Keitas sarkanā paklāja stilu. Tajā vēlamies radīt sajūtu, kā Keita ģērbjas šādos pasākumos. Kolekcija iemieso Holivudas greznību un sniedz izsmalcinātības izjūtu. Tajā ir ērti valkājami un svinīgi apģērbi,” stāsta Nina Stārka (Nina Starck), Lindex Dizaina nodaļas vadītāja.

Kolekcijā ir divas garas klasiskās kleitas, divi kimono, kas piešķir aziātisku piesitienu, un viendaļīgs kostīms. Modernais viendaļīgais kostīms ir aktuāls svētku apģērbs, kas ir vienlaikus elegants un ikdienišķs.

„Ģērbjoties svinībām, ir svarīgi atrast siluetu, kas akcentē jūsu ķermeni neatkarīgi no tā, kāda ir tā forma. Viendaļīgā kostīmā jūs vienmēr jutīsieties ērti un eleganti,” piebilst Keita Hadsone. 

Kolekcija tiks izlaista Lindex veikalos un interneta veikalā vietnē lindex.com 23. aprīlī.

Fakti par kampaņu Fotogrāfs, kampaņas fotogrāfijas: Džampalo Sgura (Giampaolo Sgura) Filmu režisors: Endijs Margetsons (Andy Margetson) Radošais direktors: Mūks Hanifaija (Mooks Hanifiah), Wednesday Creative Agency Kampaņa tika uzņemta Spring Studios un filmēta Park Royal studios, Londonā  

Stila video:

Sarkanā kleita: http://youtu.be/_5Zjp0A36kA

Bikškostīms: http://youtu.be/qywubVsrSVw

Kimono: http://youtu.be/_-hJUeu_Ipw

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 470 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags:

Subscribe