LINDEX PAVASARIS 2014

Mūs atkal sagaida jauns modes gada sākums — pavasara sezona. Nerimstoša un aizraujoša modes radīšanas gaisotne ir jūtama tad, kad Lindex dizaineru komanda veido nākamās sezonas koncepciju. Tā rezultātā gaidāmajam pavasarim ir tapušas vairākas brīnišķīgas kolekcijas.

„Sākt darbu pie jaunas sezonas kolekcijām vienmēr ir aizraujoši. 2014. gada pavasaris nav izņēmums — mēs iesoļojam jaunā, radošā ērā. Modes pasaulē visu laiku notiek attīstība, jo īpaši attiecībā uz apģērbu siluetiem un materiāliem. Uzskatu, ka šajā kontekstā vissvarīgākā ir auduma virsma un tekstūra.  Dažkārt ir gandrīz neiespējami noteikt, vai materiāli ir austi vai adīti. Dažos gadījumos struktūru veido uzdrukāts raksts,” atklāj Nina Stārka (Nina Starck), Lindex dizaina nodaļas vadītāja.

Spilgtas grafiskās apdrukas

Ar šo kolekciju dizaina komanda piešķir atsvaidzinošu sākumu jaunajam gadam, kas izpaužas spilgtās krāsās, rakstos un siluetos. Tās vadmotīvs ir jauns siluets un spēles ar apjomu. Apjomu rada stingri audumi, piemēram, neoprēns un presēti audumi, kas kontrastē ar plānākiem un caurspīdīgiem audumiem.

Krāsu paletē dominē melnā un baltā krāsa, pelēkie, spilgti dzeltenie un ceriņkrāsas toņi.

Šim stilam ļoti svarīgas ir apdrukas, un to spilgtums izpaužas vertikālās svītrās, rūtiņās/režģos un ģeometriskās figūrās. Aktuālais dzīvnieku pasaules motīvs ir čūskas raksts. 

Galvenie elementi ir jakas, bikses (ieteicams ar platu siluetu un/vai saīsinātām starām), kā arī T-veida krekliņi.

Maigi pasteļtoņi

Šī kolekcija ir ieturēta maigos pavasara pasteļtoņos. Rodas sajūta, ka šiem pasteļtoņiem ir pievienots Instagram filtrs, lai piešķirtu stilīgu un dabisku izskatu. Atslēgvārdi ir „maigs” un „saulē izbalojis”. Jēlaudums paspilgtina pasteļtoņus un rada ideālu kombināciju. Dažāda veida balinājuma efekti un pigmentkrāsas rada interesantas virsmas.

Dzīvnieku, piemēram, tīģera un zebras, raksti piešķir modernu akcentu pasteļtoņu pamatkrāsām.

Siluets ir brīvs, ērts un veidots vairākos slāņos. Apģērbs ir viegli nēsājams: pilotu stila jaka apvienojumā ar iemīļotajiem džinsiem, balinātām melnām biksēm un T-krekliem, kā arī citiem krekliņiem ar stilīgām apdrukām.

Pamatapģērbi ir adītas jakas bez aizdares, apdrukātas jakas, konusveida pieguļošas bikses ar nedaudz paplatinātām starām un apdrukāti T-krekli.  

Tuksneša sapnis

Svaiga bohēmiskā stila interpretācija gaidāmajam pavasarim: eklektisks kultūru sajaukums, kas paredzēts pilsētas dzīvei. Šis ir bagātīgs, dzīvīgs stāsts ar krāsām, ko iedvesmojis saulriets un tuksneša toņi: piesātināts fuksīna, sarkans, silts smilšu un tabakas tonis. Baltie toņi padara kopējo kolekcijas krāsu gammu gaišāku, savukārt nodilušie džinsi tai piešķir atsvaidzinošu dzirksti.

Šīs tendences aktuālie apģērbi ir jakas, kurām ir jauns siluets — kreklveida jaka un jaka, kas izgatavota no stingra brezenta auduma ar dekoratīviem rotājumiem, adītas jakas ar bārkstīm, svārki ar bohēmiskiem persiešu rakstiem, meistarīgi adījumi un blūzes ar izšuvumiem, kā arī iemīļotie brīva piegriezuma džinsi.

„Pavasarī vissvarīgākais apģērbs pilnīgi noteikti ir jaka un bikses. Jaka var būt gan īsa blūzveida jaka bez pogām, gan garāka, apjomīgāka jaka.

Šajā pavasarī arī bikses ir īpaši svarīgas. Ir daudz dažādu veidu bikšu, bez kurām vienkārši nevar iztikt. Minēsim tikai dažas — platas, ar saīsinātām bikšu starām un burkāna formas bikses. Bikses ir ļoti svarīgas, jo tās palīdz radīt vēlamo siluetu.

Šajā pavasarī mēs saglabājam visus aktuālos apģērbus, no jauna atklājam sevi un radām savus noteikumus attiecībā uz siluetu, krāsām un materiāliem, un tas viss ir atspoguļots mūsu jaunajās modes precēs,” atklāj Nina Stārka, Lindex dizaina nodaļas vadītāja.

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 470 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags: