LINDEX pirkėjai aukoja didžiules pinigų sumas kovai su krūties vėžiu

Šiais metais bendrovė kartu su savo pirkėjais visose veiklos šalyse surinko 1,4 milijono eurų (Lietuvoje – 18 111 LT/5245 EUR). Lietuvoje  LINDEX tradiciškai remia Nacionalinio vėžio instituto informacijos apie krūties vėžį sklaidos projektus, o praėjusiais metais daugiau nei 11 tūkst. litų buvo paskirta įdiegti telekomunikacines technologijas Nacionalinio vėžio instituto Aukščiausio lygio kompetencijos (angl. of Excellence) krūties ligų centre.

„ Nacionalinio vėžio institute Aukščiausio lygio kompetencijos  centre laikomasi europinį standartą atitinkančio multidisciplininio principo gydant krūties vėžiu sergančius pacientus, – sako centro vadovas prof. Valerijus Ostapenko. – Tai reiškia, kad  krūties vėžį gydantys specialistai – radiologas, patologas, chirurgas, radioterapeutas ir chemoterapeutas – susirinkę drauge aptaria kiekvieną atvejį ir skiria optimalų individualizuotą gydymą. Panaudojus  LINDEX finansinę paramą  organizuoti telekonferencijas,  krūties vėžį gydantys specialistai iš kitų Lietuvos gydymo įstaigų gali drauge su Instituto ekspertais aptarti sudėtingesnius krūties vėžio atvejus.“

Pasak habil. dr. V. Ostapenko, svarbiausia, kad krūties vėžiu sergantys pacientai  turi  galimybę išgirsti antro specialisto nuomonę ir kartu su onkologų komanda pasirinkti geriausią gydymo variantą.

„Didžiuojuosi ir reiškiu dėkingumą pirkėjams, su kuriais kartu prisidedame prie itin svarbios kovos su krūties vėžiu. Jau 12-us metus vykdome šią kilnią iniciatyvą, o šiemet buvome ypač aktyvūs. Išties malonu jausti tokį darbuotojų ir pirkėjų atsidavimą“, – teigia LINDEX generalinis direktorius Ingvaras Larssonas.

Vykdydama kelias skirtingas kampanijas, bendrovė LINDEX didino informuotumą apie kovą su krūties vėžiu. Labiausiai prie šio tikslo prisidėjo populiarioji, kartu su mados genijumi Jeanu Pauliu Gaultieriu sukurta kolekcija – minėtam tikslui buvo skiriama net 10 procentų ja prekiaujant uždirbto pelno. Didesnę nei ankstesniaisiais metais sumą pavyko surinkti ir dėl prekybos specialiai pagamintomis apyrankėmis bei dėl kasmetinės Rožinio kaspino akcijos.

Rožinio kaspino kampanijoje bendrovė LINDEX dalyvauja jau nuo 2003-iųjų, taip nuosekliai remdama mokslinius krūties vėžio tyrimus ir didindama informuotumą apie šią ligą. Kartu su savo pirkėjais, ji kovai su krūties vėžiu jau yra paaukojusi daugiau kaip 9,5 milijoną eurų. Šių metų spalio mėnuo skirtas didinti informuotumui apie krūties vėžį įstaigose, bendrovėse ir asmeninėje aplinkoje. 

„Spalio mėnesį „Lindex“ vykdyta Rožinio kaspino kampanija Lietuvos moterims primena apie krūties vėžio riziką ir prevencijos galimybes, – sako Nacionalinio vėžio instituto atstovė spaudai Juventa Sartatavičienė. – Šių metų parama planuojama panaudoti bendram Nacionalinio vėžio instituto ir Nacionalinės moterų, sergančių krūties ligomis, organizacijų asociacijos projektui, kuris vykdomas bendradarbiaujant su Vilniaus dailės akademija – išsamaus leidinio apie galvos apdangalus, kurie reikalingi moterims, netekusioms plaukų dėl chemoterapijos poveikio, parengti, išleisti bei pristatyti Lietuvos gydymo įstaigose, kuriose gydosi krūties vėžiu sergančios moterys“.

LINDEX paramos tikslas – skleisti informaciją apie krūties vėžio ankstyvos diagnostikos ir gydymo galimybes, taip pat – o tai ypač svarbu – palaikyti ir paremti moteris, kurioms susirgus krūties vėžiu tenka atlaikyti ne tik fizinę, bet psichologinę naštą. Mūsų bendras tikslas – kad nė viena krūties vėžiu susirgusi moteris nepasijaustų vieniša ir apleista.

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

„Lindex“ yra viena iš pirmaujančių Europos mados tinklų, turinti daugiau kaip 480 parduotuvių 16 rinkų. Mūsų verslo koncepcija – siūlyti įkvepiančią ir prieinamą madą. „Lindex“ pasirinkimas apima daugybę mados koncepcijų, susijusių su moterų, vaikų apranga ir apatiniu trikotažu moterims, kurios domisi mada. „Lindex“ yra Suomijos „Stockmann Group“ dalis. Daugiau informacijos galite rasti adresu: www.lindex.com

Tags:

Subscribe

Media

Media