Lindex představuje domácí kolekci pro děti.

Společnost Lindex rozšiřuje oblíbený dětský sortiment o kolekci „Lindex Baby Home“ – hravou domácí kolekci pro děti. Oblíbené barevné odstíny a vzory z dětského sortimentu najdete mimo jiné na ložním prádle, ručnících a úložných koších. Domácí kolekce je, stejně jako oblečení pro miminka, vyrobena z organické bavlny a recyklovaného polyesteru, a bavlněné produkty vždy mají certifikaci GOTS.

Společnost Lindex nyní přichází s hravými doplňky interiéru v rámci nové dětské kolekce, Lindex Baby Home. Tato kolekce zahrnuje vše od měkkého ložního prádla, praktických úložných košů a ozdobných vlaječek až po pohodlné froté ručníky, příjemné dětské dečky, polštáře a plyšové hračky. Celý dětský sortiment společnosti Lindex má nadčasový design a vysokou kvalitu. Produkty jsou navrženy pro každodenní hravý život a tak, aby dlouho vydržely.

„Kolekce Lindex Baby Home je vítaným rozšířením našeho dětského sortimentu a stejně jako dětské oblečení je vyrobena z organické bavlny a recyklovaného polyesteru, a bavlněné produkty vždy mají certifikaci GOTS. Naše kolekce Baby Home má stejné barevné odstíny a vzory jako naše dětské oblečení, které naši zákazníci mají rádi,“ říká Inger Lundqvist, manažerka designu a nákupu pro dětské oděvy ve společnosti Lindex.

Domácí kolekce i dětské oblečení jsou navrženy na základě dvou různých unisexových konceptů – kolekcí Colour Pops a Soft Nature. Kolekce Soft Nature je čistě skandinávská s tlumenými barvami a ozdobnými vzory, kdežto kolekce Colour Pops je hravá s barevnými a odvážnými designy.

„Chceme našim zákazníkům nabídnout nadčasové produkty, které lze předávat z dítěte na dítě. Kolekce Lindex Baby Home má za cíl inspirovat naše zákazníky vyjádřením, které vyčnívá z davu a podtrhuje radost z barev, říká Inger Lundqvist.

Kolekci Lindex Baby Home najdete v prodejnách Lindex  a na lindex.com od 30. ledna.

Pro více informací a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom
Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 460 obchodů v 18 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %.  Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.