Lindex představuje inkluzivní sportovní oblečení

Report this content

Lindex představuje inkluzivní sportovní oblečení – vyrobené s ohledem na pohodlí, jednoduchost a spokojenost. Nová jarní kolekce obsahuje extra měkké bezešvé kousky vyrobené z recyklovaných materiálů, které jsou navrženy tak, aby dýchaly a pohybovaly se přesně podle těla. 

 

V této první kolekci nového sportovního oblečení Lindex pro ženy mnoha tvarů a velikostí jsme se zaměřili na pohodlí a pohyb. Každý kousek je navržen tak, aby seděl tak, jak má. Věnovali jsme pozornost každému detailu, abychom vám zaručili pohodlí. Proto kolekce obsahuje vysoké pasy, extra strečové materiály, lehkou oporu a bezešvá provedení. Měkké materiály jsou vyrobeny z recyklovaného polyamidu a každý kus byl utkán zvlášť, aby se minimalizoval odpad při výrobě.   

„Mysleli jsme na pohodlí, jednoduchost a spokojenost a chceme nabídnout kousky pro každou ženu, ať si sport představuje jakkoli. Naše dlouhá historie jako expertů na spodní prádlo nám pomohla dokonale porozumět ženskému tělu. Pro jarní kolekci sportovního oblečení jsme navrhli měkké kousky, které se pohybují přirozeně podle těla,“popisuje Madelene Ullbro, manažerka pro design a nákup spodního prádla ve společnosti Lindex.  

Kolekce bude uvedena na jaře první řadou nového sportovního oblečení Lindex, která bude rozšířena o další funkční kousky v průběhu roku. Jarní kolekce obsahuje legíny, sportovní podprsenky, body a topy ve velikostech XS–3XL a navíc těhotenské legíny s místem pro rostoucí bříško. Kolekce bude uvedena online a ve vybraných prodejnách po několika částech v lednu a únoru. 

Pro více informací kontaktujte:

Jana Hrušovská
Marketing & PR Central Europe
E-mail: jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jednou z předních evropských módních společností s více než 460 prodejnami v 19 zemích a s celosvětovým online prodejem prostřednictvím spolupráce s třetími stranami. Společnost Lindex nabízí inspirativní a dostupnou módu a doplňky, které zahrnují několik různorodých konceptů ohledně dámského a dětského oblečení, spodního prádla i kosmetiky. Vyšším cílem společnosti Lindex je inspirovat ženy kdekoliv na světě a zlepšit jejich postavení. Svým příslibem udržitelnosti chce Lindex udělat něco pro budoucí generace – konkrétně podporou žen, respektováním planety a zasazováním se za lidská práva. Vlastníkem společnosti Lindex je skupina STOCKMANN. Více informací je dostupných na www.lindex.com

Subscribe

Media

Media