Lindex představuje kolekci Pink a podporuje projekty v boji proti rakovině.

Report this content

Společnost Lindex spolupracuje s kampaní Růžová stužka již mnoho let. Jedná se o kampaň, která každoročně spojuje zákazníky a zaměstnance oděvní společnosti za účelem podpory projektů v boji proti rakovině. Společnost Lindex letos navrhla kolekci pohodlného oblečení, včetně ladících outfitů pro maminky a děti. 10 % ze zisku z prodeje této kolekce za říjen poputuje na podporu projektů v boji proti rakovině.


 

Kampaň Růžová stužka podporujeme už téměř 20 let. Má velký význam pro nás i naše zákazníky. Ve společnosti Lindex jsou pro nás ženy vším a každá věnovaná koruna je nedocenitelná,“ říká výkonná ředitelka Susanne Ehnbåge.

Kolekci Pink tvoří pastelově růžové pohodlné oblečení vyrobené z luxusního sametu, froté a plyše, a i heboučkého buklé. Součástí kolekce jsou ladící kousky pro maminky a děti, které vás v zimních měsících krásně zahřejí. V říjnu věnuje Lindex 10 % zisku z prodeje této kolekce na podporu projektů v boji proti rakovině.
Během růžového měsíce klade oděvní společnost důraz na vzdělávání o významu pravidelného samovyšetření prsů. Na stránkách lindex.com naleznete průvodce, jak se správně prohlédnout sama doma.
Společnost Lindex se do kampaně Růžová stužka zapojila již na začátku roku 2003 a společně se svými zákazníky vybrala již přes 16 milionů eur na podporu různých projektů v boji proti rakovině.

V České republice veškerý zisk z prodeje Růžové stužky, 10% z prodeje Růžové kolekce,10% z prodeje v rámci akce  Růžové dny 11.10.-13.10., a veśkerý zisk z akce Zaokrouhlování nákupů, poputuje na organizaci Aliance žen s rakovinou prsu a její projekt Bellis – mladé pacientky.

Pro více informací kontaktujte:

Jana Hrušovská
Marketing & PR Central Europe
E-mail: jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jednou z předních evropských módních společností s více než 460 prodejnami v 19 zemích a s celosvětovým online prodejem prostřednictvím spolupráce s třetími stranami. Společnost Lindex nabízí inspirativní a dostupnou módu a doplňky, které zahrnují několik různorodých konceptů ohledně dámského a dětského oblečení, spodního prádla i kosmetiky. Vyšším cílem společnosti Lindex je inspirovat ženy kdekoliv na světě a zlepšit jejich postavení. Svým příslibem udržitelnosti chce Lindex udělat něco pro budoucí generace – konkrétně podporou žen, respektováním planety a zasazováním se za lidská práva. Vlastníkem společnosti Lindex je skupina STOCKMANN. Více informací je dostupných na www.lindex.com