Lindex představuje koncept Váš chytrý šatník

Report this content

Švédská značka Lindex spouští koncept Váš chytrý šatník. Pomocí tohoto dlouhodobého konceptu chce módní značka vést své zákazníky ke zodpovědnému nakupování a inspirovat je k vytvoření udržitelnějšího šatníku a tedy k používání všech kusů oblečení.

„Mnoho lidí používá jen malou část svého šatníku, což není udržitelné. Jako významný hráč v módním průmyslu chceme převzít zodpovědnost a dělat vše pro to, abychom na tuto situaci měli pozitivní vliv. Naší snahou je, aby měl každý zákazník ve svém šatníku oblečení, které se mu skutečně líbí, dobře se o něj staral a často ho nosil. Prostřednictvím konceptu Váš chytrý šatník chceme zákazníkům usnadnit hledání vlastního osobitého stylu a vytvoření chytrého šatníku. Protože když najdete svůj styl, je jednodušší vytvořit si funkční a využitelný šatník.“ říká Pia Ekholm, manažerka designu a nákupu ve společnosti Lindex.

Koncept Váš chytrý šatník zákazníkům pomůže ve třech krocích, kterými jsou nalezení dobře padnoucích modelů a oblíbených barev i přidání dalších speciálních kousků, které zákazníkům dělají radost. Prostřednictvím rad od stylistů pro vytvoření různých kombinací a dalších módních tipů chce společnost Lindex inspirovat své zákazníky a povzbudit je, aby našli svůj vlastní styl. Tento koncept slouží k tomu, aby vedl zákazníky ke zodpovědnému nakupování a vytvoření chytřejšího šatníku. Chytrý šatník je jedním ze způsobů, jak učinit každodenní život udržitelnější, strávit méně času při výběru oblečení, a vyhnout se tak frustraci. Kolekce nyní v prodejnách Lindex Česká republika a na www.lindex.com

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom
Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 475 obchodů v 17 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %.  Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.