Lindex představuje spolupráci se značkou By Malina

Lindex představuje spolupráci v oblasti designu se švédskou módní značkou By Malina. Značky Lindex a By Malina společně vytvořily dokonalou letní kolekci. Zákazníci značky Lindex tak mají fantastickou příležitost vstoupit do světa značky By Malina, který je plný vzorů a barev.„Jsme velmi hrdí na naši spolupráci se značkou By Malina. Moc se nám líbí umělecký výraz značky By Malina s barvami a potisky. Máme pocit, že nové přístupy ke skandinávskému designu a radost z uměleckých vyjádření našim zákazníkům vyhovují. Společně jsme vytvořili perfektní letní kolekci s krásnými plavkami, které budou sedět různým postavám, a také slušivými a praktickými oděvy, které můžete nosit na pláži i na letních večírcích,“ uvádí Madelene Ullbro, manažerka designu a nákupu z oddělení spodního prádla společnosti Lindex.

Společnost By Malina byla založena roku 2010 návrhářkou Malinou Ek Andrén, kdy se hedvábné maxi šaty z první kolekce staly ikonickým modelem této značky. Dnes je By Malina plnohodnotnou módní značkou, jejíž charakteristickým znakem jsou barevné potisky. Tato spolupráce poskytla společnosti Lindex příležitost podělit se o inspiraci a znalosti s velmi úspěšnou návrhářkou, která vyniká originálním uměleckým výrazem a osobitými designy. Spolupráce na vytvoření letní kolekce plavek a doplňků poskytla zákazníkům společnosti Lindex fantastickou příležitost vstoupit do světa značky By Malina plného potisků a barev, které se s kolekcemi společnosti Lindex vzájemně skvěle doplňují.

„Když mě ze společnosti Lindex oslovili, zda bych měla zájem o spolupráci, byla jsem velmi polichocena. Značka Lindex pro mě byla vždy mou oblíbenou a velmi mě jejich úsilí o posílení role žen. Hodně jsem se toho díky této spolupráci naučila a v jejím průběhu jsme si vyměnili spoustu znalostí. Z výsledku jsem velmi nadšená,“ říká Malin Ek Andrén, zakladatelka značky By Malina.

Kolekce se skládá z 26 oděvů a bude k dostání online a ve vybraných prodejnách Lindex od 9. května 2019. V České republice bude kolekce Lindex by Malina v prodeji v Lindex OC Palladium Praha, Lindex Atrium Flora Praha, Lindex OC Nový Smíchov a online na lindex.com

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom

Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 475 obchodů v 17 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %.  Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media