Lindex publicē savu ilgtspējas ziņojumu par 2015. gadu

Report this content

Šodien tiek publicēts Lindex ilgtspējas ziņojums par 2015. gadu.  Ziņojumā ir atspoguļoti uzņēmuma apņēmīgā darba rezultāti daudzās ilgtspējas jomās. Daži svarīgākie fakti: ilgtspējīgo apģērbu skaita pieaugums par 64 % salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, apņēmīgs darbs saistībā ar piegādes ķēdē strādājošo sieviešu izglītošanu veselības jautājumos, ziedojumi 1,3 miljonu eiro apmērā cīņai pret krūts vēzi un uzlaboti ražošanas procesi ar mazāk kaitīgu ietekmi uz vidi. 

„Ilgtspējīga rīcība ir svarīgākā Lindex vērtība, un tā ietekmē ikvienu mūsu darbības jomu. Ļoti lepojos ar daudzajiem lieliskajiem rezultātiem, ko līdz šim esam sasnieguši. Mēs apņēmīgi strādājam pie sava mērķa līdz 2020. gadam 80 % apģērbu izgatavot no ilgtspējīgiem avotiem. Līdz 2015. gadam esam jau sasnieguši 42 %,” saka Lindex izpilddirektors Ingvars Larsons (Ingvar Larsson).

Šis ir Lindex 11. ilgtspējas ziņojums. Ziņojumā ir iekļauts pārskats un padziļināta informācija par uzņēmuma iniciatīvām un rezultātiem ilgtspējas jomā. Daļa rezultātu ir panākti ar apņēmīgu darbu jomās, kurās uzņēmums Lindex ir veicis ilgstošu ieguldījumu.

Uzlaboti ražošanas procesi
Lindex ir uzlabojis savus ražošanas procesus, kā rezultātā tiek patērēts mazāk ūdens, elektroenerģijas un ķīmisko vielu. Tādējādi gandrīz visi Lindex džinsi tagad tiek ražoti, izmantojot ilgtspējīgākus procesus, un tie ir izgatavoti no ilgtspējīgas kokvilnas. Apņēmība izmantot ilgtspējīgas šķiedras un procesus tika atklāta kampaņā „Better Denim – now and forever”.

Piegādes ķēdē strādājošo sieviešu izglītošana
Lindex uzņēmējdarbībā liela nozīme ir sievietēm. Tādēļ modes uzņēmums cenšas sievietēm sniegt iespējas daudzos veidos. Caur „HERhealth” projektiem Bangladešā, Pakistānā un Indijā uzņēmums Lindex ir izglītojis 12 000 sieviešu — gandrīz 50 % no piegādes ķēdē strādājošajām sievietēm — higiēnas, personīgās veselības un uztura jomā.

Ieguldījums cīņā pret krūts vēzi
2015. gads bija lielisks — Lindex sniedza ieguldījumu cīņā pret krūts vēzi, ziedojot 1,3 miljonus eiro. Kopš 2003. gada Lindex kopā ar saviem klientiem cīņā pret krūts vēzi ir ieguldījis vairāk nekā 10,8 miljonus eiro.

Viss ziņojums ir pieejams šeit.

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 490 veikaliem 168 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags:

Subscribe

Media

Media