Lindex spolupracuje s Lovisou Burfittovou na novej tehotenskej kolekcii s názvom MOM

 Značka Lindex uvedie na jar novú exkluzívnu kolekciu pre nastávajúce mamičky. Kolekcia s názvom MOM (Mamička) bude v predaji už začiatkom marca ako  „exkluzívna online kolekcia“ na stránkach lindex.com.

Pri navrhovaní tejto novinky sa Lindex rozhodol pre  spoluprácu so známou ilustrátorkou Lovisou Burfittovou, ktorej ilustrácie sa objavia na tričkách kolekcie MOM.   Lovisa Burfittová je jednou z najúspešnejších škandinávskych ilustrátoriek, pričom jej ilustrácie sú svetovo preslávené vďaka jej spolupráci s najvýznamnejšími návrhárskymi a módnymi domami.

„Myslím si, že existuje určitý druh parížskej témy, rada vytváram ilustrácie podľa tunajšej architektúry – Paríž je pre mňa magickým mestom,“ znela odpoveď Lovisy Burfittovej na otázku, odkiaľ pochádza jej inšpirácia k ilustráciám pre tehotenskú kolekciu Lindex s názvom MOM.

Túto jarnú kolekciu tvoria džínsy a iné nohavice, rovnako ako sukne, topy a blúzky z tkaných a pletených materiálov. Farebná paleta je dobre premyslená s cieľom poskytovať mnoho možností rôznych kombinácií. Pri voľbe vlastností materiálov sa kládol dôraz na skutočnosť, že tehotné ženy uprednostňujú odevy, ktoré sú mäkké, hladké a pohodlné. Detaily, ako sú pletené časti pripojené k opaskom na nohaviciach a rôzne nastaviteľné súčasti, ktoré poskytujú priestor pre zväčšujúce sa bruško budúcich mamičiek, sú v prípade tejto kolekcie samozrejmosťou.

„Naša filozofia pri tejto kolekcii spočíva v tom, aby sme vždy ponúkali dobrý výber spodných dielov odevov, ktorými sú väčšinou nohavice a džínsy, ale tiež niekoľko modelov sukní. Naša ponuka bude zahŕňať aj topy a príležitostne aj šaty, a to v závislosti od jednotlivých ročných období. Vďaka tomu, že si budúce mamičky budú môcť jednotlivé kúsky kolekcie skombinovať a zladiť, získajú šatník, ktorý sa osvedčí v priebehu celého obdobia ich tehotenstva,“ hovorí Katrin Pellméová, produktová manažérka kolekcie MOM značky Lindex.

Prvá časť tejto jarnej kolekcie, ktorá sa skladá z dvadsiatich kúskov, bude uvedená na trh v 10. týždni a dodanie ďalších noviniek na obdobie jar/leto je naplánované na začiatok mesiacov apríl a máj.

Ďalšie snímky, rovnako ako snímky kolekcie MOM vo vysokom  rozlíšení, nájdete na stránke Newsroom spoločnosti Lindex.

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 470 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 4 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com