Lindex spouští prodej na platformě Zalando

Lindex pokračuje v digitální expanzi a spouští prodej na platformě Zalando. Švédskou módní značku a přední evropskou online platformu pro módu a životní styl spojují společné základní principy – silné zaměření na zákazníky a vysoké cíle v oblasti udržitelnosti.

 

 „Ze zahájení prodeje přes Zalando máme velkou radost, protože se jedná o platformu, která je silně orientována na zákazníky a stále více se zaměřuje na udržitelnost. Ve společnosti Lindex je pro nás zákazník vším. Těšíme se, že se setkáme se stávajícími, ale i novými zákazníky a nabídneme jim skvělé produkty značky Lindex,“ vysvětluje Sophie Ready, vedoucí pro elektronický obchod třetích stran ve společnosti Lindex.

Od začátku letošního léta budou na platformě Zalando k dostání produkty z celého sortimentu značky Lindex – dámské oblečení, dětské oblečení i spodní prádlo. Jedním z hlavních cílů společnosti Lindex je posílit svou pozici významné globální módní značky a toto nové partnerství pro ni představuje pokračující digitální expanzi.

S více než 29 miliony zákazníků v 17 zemích je Zalando přední evropskou platformou v oblasti módy a životního stylu. Tato společnost nedávno zveřejnila svou novou strategii pro větší udržitelnost a má za cíl stát se udržitelnou módní platformou s pozitivním vlivem na lidi i planetu.

„Z našeho nového partnerství se společností Lindex jsme nadšení. Lindex je populární značka dámského a dětského oblečení se zásadním zaměřením na diverzitu a udržitelnost. Velmi dobře tak doplňuje rostoucí poptávku po skandinávské módě, kterou na naší platformě pozorujeme, ale i naše zesílené úsilí v rámci udržitelnosti. Lindex je proto úžasným rozšířením naší nabídky. Posouvá nás o krok blíže k tomu, abychom se stali odrazovým můstkem módy a životního stylu po celé Evropě,“ dodává Kenneth Melchior ředitel pro Severní Evropu ve společnosti Zalando.  

Pro více fotografií  ve vyšším rozlišení prosím navštivte Lindex Newsroom .
Sledujte, co je u nás nového! Přihlaste se k odběru novinek společnosti Lindex a sledujte Lindex na sociálních médiích.

Chcete-li získat více informací, obraťte se prosím na:

Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 460 obchodů v 18 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %.  Lindex je plně vlastněn dceřinou společností STOCKMANN plc. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media