Lindex spúšťa predaj v internetovom obchode Zalando

Spoločnosť Lindex pokračuje vo svojej expanzii v digitálnom svete a spustí predaj v internetovom obchode Zalando. Švédska módna spoločnosť a popredná európska online platforma v oblasti módy a životného štýlu sa opierajú o dôležitý spoločný základ – silnú orientáciu na zákazníka a vysoké ambície, čo sa týka trvalej udržateľnosti.

 „Veľmi sa tešíme na spustenie predaja v internetovom obchode Zalando. Predstavuje platformu, ktorá sa intenzívne zameriava v prvom rade na zákazníka, pričom kladie zvýšený dôraz na trvalú udržateľnosť. „Pre spoločnosť Lindex sú zákazníci všetkým a tešíme sa na to, že oslovíme súčasných aj nových zákazníkov a ponúkneme im naše fantastické produkty“, uviedla Sophie Readyová, vedúca online predaja prostredníctvom tretích strán v spoločnosti Lindex.

Na začiatku tohto leta budú produkty v rámci všetkých obchodných oblastí spoločnosti Lindex, medzi ktoré patrí dámske oblečenie, detské oblečenie a spodná bielizeň, dostupné v internetovom obchode Zalando. Prioritou spoločnosti Lindex je ďalšie upevňovanie svojej pozície ako silnej celosvetovej módnej značky a toto partnerstvo je pokračovaním  expanzie módnej spoločnosti v digitálnom svete.

S 29 miliónmi zákazníkov v rámci 17 krajín je Zalando poprednou európskou online platformou v oblasti módy a životného štýlu. Spoločnosť nedávno ohlásila svoju novú stratégiu trvalej udržateľnosti s predstavou stať sa dlhodobo udržateľnou módnou platformou s čistým kladným efektom na ľudí a planétu.

„Máme nesmiernu radosť z nášho nového partnerstva so spoločnosťou Lindex. Lindex je obľúbenou dámskou značkou so silným dôrazom na rozmanitosť a trvalú udržateľnosť. To ide ruka v ruke s nárastom dopytu po škandinávskej móde na našej platforme a našim intenzívnym úsilím upriameným na trvalú udržateľnosť. Značka Lindex je teda skvelým prírastkom do našej ponuky, vďaka ktorému môžeme urobiť ďalší krok k tomu, aby sme sa stali východiskovým bodom, čo sa týka módy a životného štýlu v Európe“, uviedol Kenneth Melchior, riaditeľ pre Severnú Európu v spoločnosti Zalando.  

Ak si chcete pozrieť ďalšie snímky aj s vyšším rozlíšením, navštívte Lindex Newsroom .
Sledujte naše novinky! Prihláste sa na odber prehľadu správ o spoločnosti Lindex a sledujte Lindex v sociálnych médiách.

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na:

Jana Hrušovská, E-mail: jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov a prevádzkuje cca 460 obchodov v 18 krajinách. Obchodným konceptom firmy Lindex je ponúkať inšpiratívnu a dostupnú módu ženám, ktoré sa o ňu zaujímajú. Sortiment firmy pozostáva z niekoľkých rôznych konceptov dámskej módy, detskej módy, spodnej bielizne a kozmetiky. Viac ako päťdesiat percent produktov firmy je vyrobených z obnoviteľných zdrojov a Lindex sa zaviazal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Lindex je v plnom vlastníctve dcérskej spoločnosti STOCKMANN plc. Viac informácií sa dozviete na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media