Lindex spúšťa svoju novú radu krásy

S radosťou oznamujeme, že značka Lindex rozširuje svoju ponuku o kozmetickú radu – Lindex Beauty. Ide o kolekciu dekoratívnej a telovej kozmetiky na zavŕšenie dokonalého vzhľadu!


 

„Lindex Beauty je prirodzeným rozšírením ponuky značky Lindex pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Naša zákazníčka sa stará o svoj vzhľad, ktorý nemôže byť dokonalý bez starostlivosti o tvár a telo. Dokonalý mejkap dodá vášmu dennému či nočnému vzhľadu tú konečnú bodku. Som skutočne pyšná na to množstvo farieb a úžasnú kvalitu všetkých výrobkov“, hovorí Inger Lundqvist, riaditeľka dizajnu a nákupu pre Lindex Beauty.

Sortiment dekoratívnej kozmetiky bude zahŕňať maskary, očné linky, očné tiene, podkladovú bázu, púder, korektor, farbu na líca, laky na nechty, rúže a lesky na pery. 


Telová kozmetika predstavuje udržateľný výber švédskej značky Svanen. Svanen zdôrazňuje dôležitosť tém týkajúcich sa ochrany životného prostredia, ako sú chemikálie, voda, energie a odpady. Kolekcia zahŕňa telové šampóny, telové mlieka, cukrový peeling, telové maslo, tekuté mydlo na ruky a krém na ruky a všetky tieto výrobky budú udržateľné. Rada Lindex Beauty bude tiež obsahovať rôzne kefky na make-up vyrobené zo syntetických vláken, pinzety, odličovače a bavlnené tampóny na odličovanie.Vśetky výrobky značky Lindex Beauty sú v súlade s normami Európskej únie, sú hypoalergénne a niesú testované na zvieratách.

Značka Lindex Beauty bude v predaji online na lindex.com už od 14.apríla.

Produkty Lindex Beauty v tlačovej kvalite

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 480 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 6 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Bory Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina,OC Optima Košice, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com