Lindex toetab koos oma klientidega vähiuuringuid

Report this content

Rahvusvaheline rinnavähi teadlikkuse kuu on oluline ettevõtmine, mis ühendab Lindexi töötajad ja kliendid. Sel aastal annetab Lindex 10% oktoobrikuu esimese nädalavahetuse müügitulust. Lisaks annetatakse ka spetsiaalselt disainitud ümbertöödeldud materjalidest toodete kogu müügitulu.

Me usume, et koos suudame rohkem ning üheskoos tegutsedes saame liigutada mägesid. Enamik Lindexi töötajaid ja kliente on naised ning me tunneme neist igaühe ees vastutust, mistõttu on ka vähivastase võitluse toetamine meie jaoks oluline. Aastate jooksul oleme selle jaoks oma fantastiliste klientide ja töötajate abiga kogunud 14,8 miljonit eurot. Tänavune roosa lindi kuu on peagi käes ning soovime anda olulisteks uuringuteks oma kaaluka panuse,“ sõnas tegevjuht Susanne Ehnbåge.Oktoobrikuu esimesel nädalavahetusel annetab moefirma 10% kõigi Lindexi turgude ja veebipoe lindex.com müügitulust. Lisaks on moefirma loonud ümbertöödeldud materjalist vihmavarju ja ostukoti ning annetab kogu nende müügist saadava tulu.

Lindex on rinnavähi teadlikkuse kuud toetanud alates 2003. aastast ning on sellest ajast pühendanud oktoobrikuu vähiuuringute toetamisele. Lindex ning tema kliendid kõigil 18 turul on aidanud tõsta teadlikkust haigusest ning annetanud aastate jooksul vähiuuringuteks kokku 14,8 miljonit eurot.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Kaisa Vaher
PR & Communication Executive
Tel: +372 5695 1633
E-mail: 
Kaisa.Vaher@lindex.com

Lindex on oma 460 kauplusega 18 turul Euroopa üks juhtivaid moekette. Lindexi ärikontseptsioon on pakkuda moeteadlikele naistele inspireerivat ja tasukohast moodi. Kaubavalik sisaldab erinevaid naiste- ja lasterõivaste kollektsioone, aluspesu ja kosmeetikat. Lindex on kasvamas, seda nii oma kanalites kui ka koos ülemaailmse moe platvormiga. Lindex´i jätkusuutlik lubadus on teha muudatus järgmise generatsiooni jaoks - inspireerides naisi, austades planeeti ning pidades kinni inimõigustest. Lindex on Soome börsil noteeritud Stockmann grupi tütarettevõte. Täpsemat teavet leiate veebilehelt http://lindex.com/ee

Subscribe