Lindex toob müügile laste kodukollektsiooni

Report this content

Lindexi väga populaarsesse beebitoodete valikusse lisandub mänguline laste kodutoodete kollektsioon Lindex Baby Home. Beebitoodete valikust tuttavad populaarsed värvid ja mustrid hakkavad kaunistama ka kodutarbeid nagu voodipesu, rätikuid ja hoiukorve. Nii nagu beebiriided on ka kodukollektsiooni tooted valmistatud orgaanilisest puuvillast ja ümbertöödeldud polüestrist ning kõik puuvillast tooted on GOTS sertifikaadiga.

Lindex täiendab oma beebitoodete valikut uue mängulise interjöörikollektsiooniga Lindex Baby Home. Kollektsioon hõlmab kõike: alates pehmest voodipesust, praktilistest hoiukorvidest ja kaunistustest ning lõpetades mõnusate froteerätikute, hubaste beebitekkide, -patjade ja pehmete mänguasjadega. Kõik Lindexi beebitooted on kvaliteetsed ja ajatu stiiliga. Tooted on disainitud mänguliseks igapäevaeluks ja loodud kestma.

„Lindex Baby Home on meie beebitoodete valiku oodatud täiendus ja nii nagu meie beebiriided on ka kõik selle kollektsiooni tooted valmistatud orgaanilisest puuvillast ja ümbertöödeldud polüestrist ning kõik puuvillast tooted on alati GOTS sertifikaadiga. Meie Baby Home kollektsiooni tooteid kaunistavad meie beebiriietelt tuttavad värvid ja mustrid, mida meie kliendid väga armastavad,” ütleb Lindexi lasteriiete kujundus- ja ostuüksuse juhataja Inger Lundqvist.

Nii kodu- kui ka beebiriiete kollektsioon on kujundatud kahe erineva sooneutraalse kontseptsiooni järgi: Colour Pops ja Soft Nature. Soft Nature'i puhul kasutatakse selget skandinaavialikku väljendusviisi: mahedaid värve ja detailidele keskenduvat mustrit. Colour Pops'i puhul kasutatakse värvilist ja julget mängulist stiili.

„Soovime pakkuda oma klientidele ajatuid tooteid, mida saab lapselt laspele edasi anda. Lindex Baby Home kollektsiooniga soovime inspireerida kliente läbi väljendusviisi, mis eristub ja kinnitab värvide rõõmustavat mõju,” ütleb Inger Lundqvist.

Lindex Baby Home kollektsioon on valitud Lindexi kauplustes koos beebitoodetega ja veebipoes lindex.com saadaval alates 30. jaanuarist.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Kaisa Vaher
PR & Communication Executive
Tel: +372 5695 1633
E-mail: 
Kaisa.Vaher@lindex.com

Lindex on oma 460 kauplusega 18 turul Euroopa üks juhtivaid moekette. Lindexi ärikontseptsioon on pakkuda moeteadlikele naistele inspireerivat ja tasukohast moodi. Kaubavalik sisaldab erinevaid naiste- ja lasterõivaste kollektsioone, aluspesu ja kosmeetikat. Lindex on kasvamas, seda nii oma kanalites kui ka koos ülemaailmse moe platvormiga. Lindex´i jätkusuutlik lubadus on teha muudatus järgmise generatsiooni jaoks - inspireerides naisi, austades planeeti ning pidades kinni inimõigustest. Lindex kuulub Soome börsil noteeritud Stockmanni gruppi. Täpsemat teavet leiate veebilehelt http://lindex.com/ee

Subscribe