• news.cision.com/
  • LINDEX/
  • Lindex tõstab esile menstruatsioonihügieeni päeva ja menstruatsiooni ümbritsevad tabud

Lindex tõstab esile menstruatsioonihügieeni päeva ja menstruatsiooni ümbritsevad tabud

Report this content

Lindexi jaoks on naised alati fookuses ja moefirma töötab mitmel erineval viisil, et naisi motiveerida ja inspireerida. 28. mail aset leidval menstruatsioonihügieeni päeval toob Lindex selle olulise teema esile. Iga Lindexis müüdud menstruaalanuma eest annetab moeettevõte menstruaalanuma ettevõtte tootjamaades tegutsevatele tekstiilitöötajatele.

Naised on Lindexi jaoks kõige tähtsamad ning nende vajadused on kõige meie tegevuste aluseks. See, et nii loomulik asi nagu menstruatsioon on tänapäeval nii paljudele tüdrukutele ja naistele takistuseks, ei ole vastuvõetav. Menstruatsioonihügieeni päeva esiletoomise ja menstruatsioonist rääkimisega loodame olemasolevaid tabusid mõjutada. Soovime, et kõik tüdrukud ja naised tunneksid end kindlalt kuu igal päeval ning selline lihtne toode nagu menstruaalanum annab vabaduse teha kõike, mida tahad, siis kui tahad,“ ütleb Linda Olsson, Lindexi ülemaailmse turunduse juht.

Menstruaalanum on mugav, korduvkasutatav ja keskkonnasõbralik menstruaalkaitse. Lindex pakub Rootsis valmistatud menstruaalanumat MonthlyCup veebipoes lindex.com ning kõigis Rootsi ja Norra Lindexi kauplustes kosmeetikasortimendi juures.

Soovime, et kõik naised saaksid kasutada oma täit potentsiaali ning selle aluseks on tervis ja heaolu. Ostes meilt Lindexist menstruaalanuma, muudab klient teise naise elu – iga müüdud menstruaalanuma eest annetame mensturaalanuma meie tootjariikides asuvatele naistekstiilitöötajatele,“ ütleb Linda Olsson.

Lindex tegeleb selle teemaga laialdaselt, osaledes ka menstruaalkaitsega seotud mitmetes uudsetes uurimis- ja arendusprojektides. Moefirma strateegiline partnerlus WaterAidiga on veel üks näide Lindexi tootmisriikides käivatest projektidest, mis keskendub naiste motiveerimisele läbi puhta vee ja kanalisatsiooni kättesaadavuse suurendamise ning mille kaudu noored naised saavad hügieeni- ja menstruatsioonialaseid koolitusi.

Foto © @fotografaviajante

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Kaisa Vaher
PR & Communication Executive
Tel: +372 5695 1633
E-mail: 
Kaisa.Vaher@lindex.com

Lindex on oma 460 kauplusega 19 turul ja veebimüügiga läbi kolmandate osapoolte kogu maailmas Euroopa üks juhtivaid moekette. Lindexi ärikontseptsioon on pakkuda moeteadlikele naistele inspireerivat ja tasukohast moodi. Kaubavalik sisaldab erinevaid naiste- ja lasterõivaste kollektsioone, aluspesu ja kosmeetikat. Lindex on kasvamas, seda nii oma kanalites kui ka koos ülemaailmse moe platvormiga. Lindex´i jätkusuutlik lubadus on teha muudatus järgmise generatsiooni jaoks - inspireerides naisi, austades planeeti ning pidades kinni inimõigustest. Lindex on Soome börsil noteeritud Stockmann grupi tütarettevõte. Täpsemat teavet leiate veebilehelt http://lindex.com/ee

Subscribe

Media

Media