Lindex uvádza na trh detskú kolekciu Holly & Whyte.

Jeseň prinesie uvedenie populárneho ,,preppy,, konceptu Holly& Whyte spoločnosti Lindex, tentokrát aj ako kolekciu oblečenia určeného pre deti

„Dlhý čas sme plánovali vytvorenie kolekcie Holly & Whyte určenej deťom a na jeseň sa to konečne stane skutočnosťou! Kolekcia Holly & Whyte predstavuje škandinávsku sviežosť s nádychom konvenčnosti, ktorú spestrujú hravé farby a prvky vzorov. Obohatenie nášho sortimentu o kolekciu oblečenia pre deti pociťujeme ako prirodzený krok. V neposlednom rade aj z toho dôvodu, že naši zákazníci si ju už želali“, hovorí vedúca oddelenia dizajnu spoločnosti Lindex Annika Hedin.

Jesenná kolekcia Holly & Whyte čerpá inšpiráciu zo 60. rokov a predstavuje nastupujúcu módnu líniu charakteristickú pre život v školských laviciach. Nádherné, nové farebné kombinácie prinášajú také obvyklé prvky ako krátke sukne, pulóvre, pletené svetre a blejzre. Široká škála vzorov zahŕňa rôzne druhy štvorcov, pruhov a zvieratká vo veselom a vtipnom štýle. Farebnosť je zastúpená námorníckou modrou, tmavou zelenou a svetlou žltou, ktoré sú zvýraznené červenou farbou.

Jesenná kolekcia bude k dispozícii vo veľkostiach 62 – 86 pre bábätká a pre deti vo veľkostiach 92 – 170.
K sortimentu kolekcie Holly & Whyte určenému pre ženy patria aj väčšie veľkosti, čo znamená, že rad položiek tejto kolekcie bude dostupný až po veľkosti XXL, čo zodpovedá veľkostiam 52/54.

Predaj kolekcií Holly & Whyte pre ženy a deti sa vo všetkých obchodoch Lindex a na stránkach lindex.com spustí 8. septembra.

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov a prevádzkuje cca 480 obchodov v 17 krajinách. Obchodným konceptom firmy Lindex je ponúkať inšpiratívnu a dostupnú módu ženám, ktoré sa o ňu zaujímajú. Sortiment firmy pozostáva z niekoľkých rôznych konceptov dámskej módy, detskej módy, spodnej bielizne a kozmetiky. Viac ako päťdesiat percent produktov firmy je vyrobených z obnoviteľných zdrojov a Lindex sa zaviazal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikačný koncept „We make fashion feel good“ jasne vyjadruje, čo Lindex robí a za čím si stojí. Lindex je súčasťou skupiny Stockmann registrovanej vo Fínsku. Viac informácií sa dozviete na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com