• news.cision.com/
  • LINDEX/
  • Lindex uwzględnia dobre samopoczucie klientek w działaniach na rzecz zrównoważonego rozwoju

Lindex uwzględnia dobre samopoczucie klientek w działaniach na rzecz zrównoważonego rozwoju

Report this content

Lindex rozpoczyna kampanię Kobieta eko, wpisując dobre samopoczucie klientek w ramy działań na rzecz zrównoważonego rozwoju. Ponieważ 98% naszych klientów stanowią kobiety, a także ze względu na odgrywanie kluczowej roli w branży mającej wpływ na ich życie, firma Lindex wykonuje kolejny krok w kierunku zapewnienia im dobrego samopoczucia i zrównoważonego stylu życia.

„Dla firmy Lindex kobieta zawsze była najważniejsza. Jako kluczowy gracz w branży mody, możemy wpłynąć na codzienne życie kobiet poprzez projektowane przez nas ubrania, komunikowaną wizę i podejmowane działania. Chcemy przyjąć odpowiedzialność za świat i zrobić co w naszej mocy, aby stać się pozytywną siłą napędową w życiu naszych klientek. Wykonujemy kolejny krok w kierunku zrównoważonego, uwzględniając dobre samopoczucie klientek w celach z zakresu zrównoważonego rozwoju”, powiedziała Elisabeth Peregi, tymczasowy prezes Lindex.

Kobieta zawsze była w centrum zainteresowania Lindex. Firma podejmowała od dłuższego czasu rożnego rodzaju działania na rzecz ulepszenia i uproszczenia codziennego życia kobiet, w związku z czym niezwykle istotne stało się nawiązanie dialogu z klientkami. Doskonały przykład tego rodzaju działań stanowi wprowadzenie przez markę Lindex rozmiarów plus do wszystkich linii odzieży, aby żadna kobieta nie czuła się wykluczona. Tę docenioną przez klientki zmianę firma Lindex wprowadziła na ich prośbę.

Rozpoczynając kampanię Kobieta eko, firma Lindex podnosi standardy, rozpoczynając jednocześnie prace nad określaniem celów związanych z dobrym samopoczuciem klientek. Będziemy włączać klientki w ten proces, przeprowadzając wywiady z nimi i angażując się otwarty dialog.

W ramach kampanii Kobieta eko firma Lindex udostępniła film, w którym omówiono wpływ stresu i napięcia na codzienne życie wielu współczesnych kobiet, podkreślając jednocześnie znaczenie zrównoważonego stylu życia.

Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat kampanii Kobieta eko tutaj.

Aby otrzymać więcej informacji, prosimy o kontakt:

Jana Hrušovská

Lindex, E-mail: jana.hrusovska@lindex.com

Lindex jest jednym z liderów europejskich sieci odzieżowych, posiadającym ok. 480 salonów sprzedaży w 17 krajach. Koncepcja handlowa firmy Lindex polega na oferowaniu inspirującej i dostępnej mody dla kobiet, zainteresowanych najnowszymi trendami. Asortyment firmy obejmuje kilka linii mody damskiej, dziecięcej, bielizny osobistej i kosmetyków. Czterdzieści dwa procent wyrobów firmy jest produkowanych z
wykorzystaniem źródeł odnawialnych. Lindex zobowiązał się, że do 2020 roku podwyższy ten udział do osiemdziesięciu procent. Slogan firma „We make fashion feel good” zawiera jasną deklarację, czym Lindex się zajmuje i co gwarantuje. Lindex wchodzi w skład grupy Stockmann zarejestrowanej w Finlandii. Więcej informacji można znaleźć na stronie
www.lindex.com

Subscribe

Media

Media