• news.cision.com/
  • LINDEX/
  • Lindex vo svojej jarnej kampani na spodnú bielizeň oslavuje ženskú rozmanitosť

Lindex vo svojej jarnej kampani na spodnú bielizeň oslavuje ženskú rozmanitosť

Report this content

Lindex túto jar spúšťa kampaň na spodnú bielizeň s posolstvom „Milujte svoje prsia. My ich milujeme.“ Touto kampaňou chce spoločnosť Lindex osláviť ženskú rozmanitosť a v každej žene prebudiť lásku k sebe a svojim prsiam, nech už sú akékoľvek. 

„Prsia žien boli odjakživa nazývané rôznymi symbolickými metaforami – či už to sú grepy, citróny, vrchy hôr, alebo iné. Myslíme si, že je čas urobiť krok späť a pozrieť sa na ne inač. S dávkou vrelosti a humoru chceme ukázať, že sa všetky ženy môžu stotožniť so svojou vlastnou metaforou. Chceme skrátka podporiť všetky ženy, aby boli samy sebou a aby svoje prsia zbožňovali bez ohľadu na ich veľkosť či tvar,“ hovorí Linda Olsson, riaditeľka spoločnosti Lindex pre globálny marketing. 

Do kampane spodnej bielizne spoločnosti Lindex sa zapojila skupina prirodzených a úžasných žien. Nachádzajú sa v rôznych situáciach a štádiách života, v ktorých hrdo a sebavedomo premýšľajú o svojich prsiach a svojej vlastnej metafore. Prostredníctvom tejto kampane chce módna spoločnosť osláviť ženskú rozmanitosť a u všetkých žien prebudiť lásku k sebe a svojim prsiam, nech už sú akékoľvek.  

Vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam a dedičstvu v oblasti výroby spodnej bielizne má Lindex jedinečné poznatky o ženskom tele, správnom tvare, pohodlí a kvalite spodnej bielizne, ktoré tejto módnej spoločnosti umožnili stať sa lídrom na trhu so spodnou bielizňou v oblasti severských krajín. V spoločnosti Lindex sú ženy stále v centre záujmu a tohtoročná jarná kampaň spodnej bielizne sa nesie v duchu vyššieho cieľa tejto módnej značky – inšpirovať ženy a posilniť ich postavenie na celom svete.  

Kampaň spodnej bielizne spoločnosti Lindex sa začne 14. januára. Pozrite si video  kampane

Pre viac informácií kontaktujte:

Jana Hrušovská
Marketing & PR Central Europe
E-mail: jana.hrusovska@lindex.com

Spoločnosť Lindex je jednou z popredných európskych módnych spoločností s približne 460 obchodmi na 19 trhoch a online predajom po celom svete prostredníctvom obchodných partnerstiev s tretími stranami. Spoločnosť Lindex ponúka inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu, pričom jej sortiment zahŕňa niekoľko rôznych konceptov v rámci dámskych odevov, detských odevov, spodnej bielizne a kozmetiky. Vyšším cieľom spoločnosti Lindex je inšpirovať a posilniť postavenie žien. Prísľubom udržateľnosti spoločnosti Lindex je priniesť zmenu pre budúce generácie, a to posilnením postavenia žien, ohľaduplným prístupom k planéte a zabezpečením ľudských práv. Vlastníkom spoločnosti Lindex je skupina STOCKMANN. Viac informácií je dostupných na www.lindex.com

Subscribe