Lindex wprowadza koncepcję „We Make Fashion Feel Good” z manifestem

Koncepcją „We Make Fashion Feel Good”, Lindex robi kolejny krok na drodze pomyślnego rozwoju marki. W jasny i znaczący sposób sieć odzieżowa wyraża, co marka Lindex oznacza oraz co oferuje swoim klientom.

Nowa koncepcja komunikacji jest wprowadzana wraz z manifestem, w którego centrum uwagi znajduje się stanowisko Lindex oraz różne aspekty tej marki.  

- W Lindex jesteśmy bardzo dumni z wielu rzeczy - naszej jakości, kroju i fantastycznej obsługi, jaką oferujemy naszym klientom i która sprawia, że kupowanie jest łatwe i wygodne. Zaangażowanie społeczne, koncentrujące się na kobietach i ogólnie na zrównoważonym rozwoju, to ważne obszary, w których jest wiele do zrobienia i w których stale pracujemy w sposób zorientowany na cel, abyśmy byli jeszcze lepsi we wszystkim, co robimy - mówi Ingvar Larsson, dyrektor generalny Lindex.

Za pomocą koncepcji „We Make Fashion Feel Good”, sieć odzieżowa prezentuje swoim klientom inspirującą i przystępną modę w nowy sposób. Koncepcja została wprowadzona dziś, na wszystkich rynkach, na których marka jest obecna, poprzez zaprezentowanie manifestu w witrynach sklepów stacjonarnych oraz w sklepie internetowym. W przyszłości, koncepcja „We Make Fashion Feel Good” przyniesie zysk i stanie się integralnym elementem komunikacji marketingowej we wszystkich kanałach.

Przeczytaj cały manifest Lindex  http://www.lindex.com/eu/campaign/feelgoodfashion/

Aby otrzymać więcej informacji, prosimy o kontakt:

Jana Hrušovská

Lindex, E-mail: jana.hrusovska@lindex.com

Lindex to jedna z wiodących europejskich sieci odzieżowych - posiada ponad 490 sklepów w 18 krajach. Nasza koncepcja biznesowa - Inspirująca moda po przystępnej cenie. Ubrania Lindex reprezentują różne koncepcje mody damskiej, mody dziecięcej oraz bielizny. Są skierowane do kobiet, które interesują się modą. Lindex jest częścią notowanej na giełdzie fińskiej grupy Stockmann. Więcej informacji znajdziesz na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media