Lindex wprowadza własną linię kosmetyków

Mamy przyjemność ogłosić, że Lindex poszerzy w kwietniu swoją ofertę o własną markę kosmetyków - Lindex Beauty. Jest to kolekcja pięknych i niedrogich kosmetyków do makijażu i pielęgnacji ciała, które uzupełniają wizerunek!


 

- Lindex Beauty to naturalne rozszerzenie oferty Lindex dla kobiet zainteresowanych modą. Nasza klientka dba o swój wygląd, który nie jest kompletny bez dbałości o twarz i ciało. Doskonały makijaż stanowi ostatni szlif każdego wizerunku na dzień lub wieczór. Jestem naprawdę dumna z gamy kolorystycznej, jak również wysokiej jakości wszystkich produktów - mówi Inger Lundqvist, Kierownik Działu Projektowania i Zakupów dla Lindex Cosmetics.

Linia kosmetyków do makijażu zawiera tusz do rzęs, eyeliner, cień do powiek, podkład, puder, korektor, róż, lakier do paznokci, szminkę i błyszczyk do ust. 


Kosmetyki do pielęgnacji ciała to ekologiczny wybór oznaczony znakiem Svanen. Svanen kładzie nacisk na perspektywę ochrony środowiska poprzez kontrolę substancji chemicznych, wody, energii oraz odpadów. Kolekcja obejmuje żel pod prysznic, balsam do ciała, cukrowy peeling, masło do ciała, mydło do rąk i krem do rąk. Są to produkty nienaruszające równowagi ekologicznej . Jako uzupełnienie całej koncepcji, kolekcja Lindex Beauty będzie również zawierała różne pędzle do makijażu, wykonane z syntetycznego włosia, pincety, kosmetyki do demakijażu oraz płatki kosmetyczne.Kolekcja Lindex Beauty pojawi się w sklepach Lindex na całym świecie oraz w sklepie internetowym lindex.com w 16. tygodniu.

Kolekcja Lindex Beauty

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex to jedna z wiodących europejskich sieci odzieżowych - posiada ponad 480 sklepów w 16 krajach. Nasza koncepcja biznesowa - Inspirująca moda po przystępnej cenie. Ubrania Lindex reprezentują różne koncepcje mody damskiej, mody dziecięcej oraz bielizny. Są skierowane do kobiet, które interesują się modą. Lindex jest częścią notowanej na giełdzie fińskiej grupy Stockmann. Więcej informacji znajdziesz na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com