Lindexi kliendid annetavad miljoneid vähiuuringute heaks

Report this content

Lindex on üheskoos oma klientidega kogunud kokku 1,2 miljonit eurot kõikides riikides, kus tegutsetakse.

Lindex on läbi mitmete aktsioonide aidanud kaasa rinnavähivastasele võitlusele. Peamiselt läbi spetsiaalselt disainitud Roosa kollektsiooni, mille läbimüügist 10% annetatakse vähiuuringutele. Samuti on sel aastal heategevuskampaaniasse andnud olulise panuse roosast nahast käevõru ja iga-aastane Roosa lindi müük.

 „Olen väga uhke selle üle, kuidas me üheskoos oma pühendunud klientidega oleme panustanud rinnavähivastasesse võitlusesse. Paljud meie töötajad ja kliendid on naised ning kuna tegu on haigusega, mis mõjutab peamiselt naisi, siis on see meie jaoks väga oluline teema,“ räägib Ingvar Larsson, Lindexi tegevjuht. 

Rinnavähivastane võitlus on osa Lindexi ühiskondlikust vastutusest ning moeettevõte on uhke selle üle, et on olnud Roosa lindi kampaania peasponsoriks juba aastast 2003. Aastate jooksul oleme tänu sellele heategevusüritusele panustanud vähiuuringutesse ja suurendanud selle haiguse alast teadlikkust.

Rohkem infot vähiuuringute kohta leiate veebilehelt www.cancer.ee 

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Grete Minumets
Press Officer & Showroom Manager
Estonia
Tel: 372 5695 1633
E-mail: grete.minumets@lindex.com

Lindex on oma 490 kauplusega 18 turul Euroopa üks juhtivaid moekette. Lindexi ärikontseptsioon on pakkuda moeteadlikele naistele inspireerivat ja tasukohast moodi. Kaubavalik sisaldab erinevaid naiste- ja lasterõivaste kollektsioone, aluspesu ja kosmeetikat. 42% kaubavalikust valmistatakse jätkusuutlikumal viisil ja Lindexi eesmärk on aastaks 2020 suurendada seda määra 80%-ni. „We Make Fashion Feel Good“ on Lindexi kommunikatsioonikontseptsioon, mis väljendab selgelt Lindexi tegevust ja väärtushinnanguid. Lindex kuulub Soome börsil noteeritud Stockmanni gruppi. Täpsemat teavet leiate veebilehelt http://lindex.com/ee

Tags:

Subscribe

Media

Media