Lindexi kliendid on kogunud vähiuuringute toetuseks 969 000 eurot

Report this content

Suure pühendumise, uhkuse ja spetsiaalselt loodud kollektsiooniga on Lindex koos oma klientide abiga kogunud vähiuuringute toetuseks 969 000 eurot.

„Oktoober on meie jaoks Lindexis eriline kuu, kus me näeme, kui palju suudame ühiste jõupingutustega saavutada selle ühise eesmärgi heaks. Olen uhke kõigi meie töötajate ja klientide üle, kes näitasid taas, et üheskoos oleme tugevamad“, ütles Lindexi tegevjuht Susanne Ehnbåge.

Sel aastal kujundas Lindex spetsiaalse naisteriiete kollektsiooni, mille müügitulust annetati 10 protsenti vähiuuringute toetuseks. Lisaks kujundas Lindex käevõru ja ostukoti, mille kogu müügitulu läks annetuseks. Samuti on Lindexi eri müügiturgudel müüdud roosasid linte ja korraldatud muid üritusi. Sel aastal on Lindex koos oma klientidega kogunud kõikidel turgudel kokku 969 000 eurot.

Lindex on alates 2003. aastast igal aastal pühendanud oktoobrikuu rinnavähivastase võitluse ja vähiuuringute toetamisele. See on valdkond, mis vajab pidevat rahalist toetust.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Kaisa Vaher
PR & Communication Executive
Tel: +372 5695 1633
E-mail: 
Kaisa.Vaher@lindex.com

Lindex on oma 460 kauplusega 18 turul Euroopa üks juhtivaid moekette. Lindexi ärikontseptsioon on pakkuda moeteadlikele naistele inspireerivat ja tasukohast moodi. Kaubavalik sisaldab erinevaid naiste- ja lasterõivaste kollektsioone, aluspesu ja kosmeetikat. Lindex on kasvamas, seda nii oma kanalites kui ka koos ülemaailmse moe platvormiga. Lindex´i jätkusuutlik lubadus on teha muudatus järgmise generatsiooni jaoks - inspireerides naisi, austades planeeti ning pidades kinni inimõigustest. Lindex kuulub Soome börsil noteeritud Stockmanni gruppi. Täpsemat teavet leiate veebilehelt http://lindex.com/ee

Subscribe

Media

Media