• news.cision.com/
  • LINDEX/
  • Lindexi kliendid toetasid rinnavähiuuringuid 1,6 miljoni euroga – see on rekordiline annetus

Lindexi kliendid toetasid rinnavähiuuringuid 1,6 miljoni euroga – see on rekordiline annetus

Report this content

Lindex kogus koos oma klientide abiga oktoobris rinnavähiuuringute toetuseks rekordilise summa. Sel aastal oli annetuste summa kõigil Lindexi müügiturgudel kokku 1,6 miljonit eurot.

„Oleme erakordselt uhked oma töötajate üle, kes on teinud klientide kaasamiseks fantastilist tööd ning rõhutanud selleaastase roosa lindi kampaania tähtsust. Taaskord on meil olnud võimalus annetada rinnavähiuuringute toetuseks rekordiline summa, mis näitab, et üheskoos suudame rohkem,“ ütles Lindexi tegevjuht Susanne Ehnbåge. 

Oktoobris annetati Lindexi spetsiaalselt disainitud koduriiete – emadele ja lastele loodud kokkusobivate riideesemete – kollektsiooni müügitulust 10 protsenti rinnavähiuuringute toetuseks. Moeettevõte müüs oma müügiturgudel ka kohalikke roosa lindi tooteid.

Lindex on pühendunud rinnavähiuuringuteks raha kogumisele juba 2003. aastast ja koos oma klientidega on aastate jooksul kogutud 17,7 miljonit eurot

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Kaisa Vaher
PR & Sustainability Executive
Tel: +372 5695 1633
E-mail: 
Kaisa.Vaher@lindex.com

Lindex on oma 450 kauplusega 19 turul ja veebimüügiga läbi kolmandate osapoolte kogu maailmas Euroopa üks juhtivaid moekette. Lindexi ärikontseptsioon on pakkuda moeteadlikele naistele inspireerivat ja tasukohast moodi. Kaubavalik sisaldab erinevaid naiste- ja lasterõivaste kollektsioone, aluspesu ja kosmeetikat. Lindex on kasvamas, seda nii oma kanalites kui ka koos ülemaailmse moe platvormiga. Lindex´i jätkusuutlik lubadus on teha muudatus järgmise generatsiooni jaoks - inspireerides naisi, austades planeeti ning pidades kinni inimõigustest. Lindex on Soome börsil noteeritud Stockmann grupi tütarettevõte. Täpsemat teavet leiate veebilehelt http://lindex.com/ee

Subscribe

Media

Media