Lindexi uus kollektsioon toetab vähiuuringuid

Rahvusvahelise rinnavähi teadlikkuse tõstmise kuu puhul toob Lindex turule igapäevarõivaste kollektsiooni, mida iseloomustavad mustrid ja pehmed kudumid. Oktoobris annetatakse 10% selle kollektsiooni müügitulust vähiuuringute toetuseks.

„Lindexi soov on toetada ja inspireerida naisi. Üheskoos võime liigutada mägesid. Oleme hea eesmärgi nimel loonud kollektsiooni igapäevarõivaid, mida saab kombineerida eri viisidel. Loodame, et igaüks leiab oma garderoobi midagi erilist. Kollektsioon väljendab seda, mida meie Lindexis usume: üheskoos oleme tugevamad“, ütleb Lindexi disaini- ja ostujuht Pia Ekholm.

Kollektsioonis on 19 kvaliteetset ja naiselikku rõivaeset: pehmed kudumid, õhukesed pluusid, seelikud ja kleidid, millel on fantastilised mustrid, ning aksessuaarid. Rõivad sobivad ideaalselt sügisgarderoobi ning neid on lihtne kombineerida, sobitada ja kanda. Lindex disainis ka spetsiaalse käevõru ja koti, mille müügist saadav tulu annetatakse täielikult vähiuuringuteks.

Viimase 17 aasta jooksul on Lindex pühendanud oktoobri rinnavähi vastu võitlemise ja rinnavähiuuringute toetusele. See otsus väljendab igal aastal Lindexi klientide ja töötajate ühist pühendumist ja uhkust. Lindex on koos oma klientidega seni panustanud vähiuuringutesse 13,9 miljonit eurot.

Lindexi kollektsioon on alates 27.septembrist saadaval De La Gardie, Rocca al Mare, Lõunakeskuse ja Kaubamajaka kauplustes ning veebipoes lindex.com.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Kaisa Vaher
PR & Communication Executive
Tel: +372 5695 1633
E-mail: 
Kaisa.Vaher@lindex.com

Lindex on oma 470 kauplusega 17 turul Euroopa üks juhtivaid moekette. Lindexi ärikontseptsioon on pakkuda moeteadlikele naistele inspireerivat ja tasukohast moodi. Kaubavalik sisaldab erinevaid naiste- ja lasterõivaste kollektsioone, aluspesu ja kosmeetikat. Lindex on kasvamas, seda nii oma kanalites kui ka koos ülemaailmse moe platvormiga. Lindex´i jätkusuutlik lubadus on teha muudatus järgmise generatsiooni jaoks - inspireerides naisi, austades planeeti ning pidades kinni inimõigustest. Lindex kuulub Soome börsil noteeritud Stockmanni gruppi. Täpsemat teavet leiate veebilehelt http://lindex.com/ee

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media